Skip to content
Menu
Strona główna » Aktualności » Zespół Happysad wystąpi na scenie leskiego amfiteatru podczas kolejnej edycji Country&Rock Festival!

Zespół Happysad wystąpi na scenie leskiego amfiteatru podczas kolejnej edycji Country&Rock Festival!

Spis treści

Country&Rock Festival w Bieszczadach

Podczas Country & Rock Festival Lesko 2023  będzie można wziąć udział w wielu koncertach muzyki rockowej a także tej gatunku country. Gdzie odbędą się koncerty? Główna scena Country&Rock Festival 2023 ulokowana jest w miejskim amfiteatrze w Lesku.

Czym jest Country&Rock Festival?

Country&Rock Festival w Lesku jest corocznym wydarzeniem, które gromadzi zarówno fanów muzyki country, jak i rockowej. Połączenie tych dwóch popularnych gatunków muzycznych tworzy niepowtarzalną atmosferę muzyczną, przyciągającą szerokie grono entuzjastów.

Ten festiwal jest nie tylko okazją do odkrywania różnorodnych brzmień country i rocka, ale również doskonałą okazją dla fanów motocykli, aby spotkać się i podzielić swoją pasją. Bieszczady, jako malownicze miejsce festiwalu, stanowią piękne tło dla tej muzycznej i motocyklowej celebracji.

Happysad główną atrakcją na scenie leskiego amfiteatru

Jeden z głównych punktów programu tegorocznej edycji festiwalu będzie występ zespołu Happysad, który jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych. Happysad, polski zespół rockowy, cieszy się ogromną popularnością w Lesku, co czyni ich występ na tegorocznym festiwalu idealną okazją do delektowania się ich muzyką na żywo. Do najpopularniejszych piosenek zespołu można zaliczyć „Zanim pójdę”, „Taką wodą być” czy „W piwnicy u dziadka”.

Dla fanów zespołu Happysad lub po prostu wielbicieli rockowej muzyki Country&Rock Festival w Lesku będzie idealną formą na spędzenie pierwszego weekendu lipca.

Oto pełny line-up Country & Rock Festival Lesko 2023:

 • Piątek (19:00 – 1:00):
  • The Muddy Vistula (blues/rock/country – Gdynia)
  • Dziwna Wiosna (rock – Warszawa)
  • The Bullseyes (rock – Leszno)
  • Tomasz Szwed z zespołem (country – Warszawa)
 • Sobota (19:00 – 1:00)
  • Ged (rock – Rzeszów)
  • Dark Leaves (folk, blues, indie rock – Kraków)
  • Alicja Boncol & Koalicja (country – Siemianowice Śląskie)
  • Happysad (rock – Skarżysko-Kamienna)

Tegoroczny Country&Rock Festival Lesko obiecuje być niezapomnianym wydarzeniem dla miłośników muzyki. Zestaw artystów, który został zaproszony, jest absolutnie wyjątkowy i przyciągnie zarówno fanów country, jak i rocka z całego kraju. To nie tylko znani muzycy będą występować na scenie tego festiwalu, ale także wschodzące gwiazdy muzyki rockowej, które już zdobywają uznanie swoim talentem i oryginalnością. Organizatorzy postanowili stworzyć różnorodną i ekscytującą mieszankę artystów, aby zapewnić publiczności niezapomniane doświadczenia muzyczne.

Na festiwalu będzie możliwość zobaczenia wielkie ikony muzyki takie jak zespół Happy Sad. Wszystko to sprawia, że tegoroczny Country&Rock Festival Lesko jest niezwykły i wyjątkowy. To połączenie klasycznego country z nowoczesnym rockiem stwarza niesamowitą atmosferę, która zapewni niezapomniane wspomnienia dla wszystkich obecnych.

Warto pamiętać, aby śledzić oficjalną stronę internetową festiwalu lub mediach społecznościowych organizatorów, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi dokładnego harmonogramu występów oraz ewentualnych zmian w programie.

Icon label
62 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *