Skip to content
Menu
Strona główna » Aktualności » Jarmark Wielkanocny Lesko – kiedy i gdzie?

Jarmark Wielkanocny Lesko – kiedy i gdzie?

Spis treści

Co roku w okolicach Wielkanocy w Lesku odbywa się Jarmark Wielkanocny, co stało się już długoletnią tradycją. Tegoroczna edycja również odbędzie się na Placu Pułaskiego, tak samo jak poprzednie. W trakcie tego wydarzenia przeprowadzana będzie zbiórka funduszy.

Lesko Jarmark Wielkanocny

Zgodnie z tradycją, na Placu Pułaskiego w centrum Leska przed świętami Wielkiej Nocy rozpocznie się Jarmark Wielkanocny. Wielu lokalnych producentów zaprezentuje swoje wyroby, w tym ciasta, chleby, wędliny i miody. Ponadto, będzie można kupić rękodzieło, ceramikę i ozdoby, idealne na świąteczny czas. Organizatorzy zapowiadają, że podczas tego wydarzenia wolontariusze zbierać będą fundusze do puszek, które następnie przekazane zostaną Barbarze i Arturowi, mieszkańcom Leska, na odbudowę ich domu, który uległ zniszczeniu w pożarze. Jarmark Wielkanocy w Lesku to okazja do spróbowania lokalnych przysmaków, a także zakupienia rękodzieła prosto z Bieszczad.

Kiedy odbędzie się Jarmark Wielkanocny w Lesku?

Organizatorzy zapowiedzieli, iż Jarmark Wielkanocny w Lesku będzie trwał 2 dni – piątek 31 marca i sobota 1 kwietnia 2023 roku. Wiadomo, że w wydarzeniu udział wezmą Bieszczadzcy artyści, rzemieślnicy, uczniowie szkół, a także producenci żywności i rękodzielnicy. Stanowiska na Jarmarku w Lesku będą wystawione od 10:00 do 16:00 w piątek, a także od 9:00 do 15:00 w sobotę. Organizowany w mieście Lesko Jarmark Wielkanocny, podobnie jak w poprzednich latach będzie zlokalizowany na Placu Pułaskiego.

Icon label
43 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *