Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » Domki “Osada Werdołyna”

Opis obiektu

Domki „Osada Werdołyna” znajdują się dalej od hałąsu, blisko natury, to idealne miejsce na zresetowanie siebie, swoich myśli i nerwów. Wieczorem można rozpalić ognisko nad stawem, grilowanie, wędzenie, pieczenie chleba w naszej dymnej chacie – „Kurziłce”, na pewno pozwoli odpocząć i zebrać nowe siły.

Duży teren okalający naszą osadę, sąsiedztwo szlaków pieszych wiodących do nieistniejących już wsi, czy „Cudownego żródełka” w Zwierzyniu, tras rowerowych dających możliwość zwiedzania zabytkowych i cudownych miejsc, czy też konie z pobliskiej stadniny pozwolą zapuścić się w najpiękniejsze zakamarki okolicznych pól i lasów i poczuć czym jest życie na wsi, z dala od problemów dnia codziennego.

Każdy domek wyposażony w pełni urządzony aneks kuchenny, lodówkę, płytę kuchenną, łazienkę z wanną lub prysznicem, pościel.

Gości mają w dyspozycji stół do ping-ponga oraz wypożyczalnię rowerów. W okolicy panują dogodne warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym wędkowania oraz pieszych i rowerowych wycieczek.

Kontakt

Berezka 34, 38-610 Berezka

Sprawdź pozostałe obiekty w pobliżu miejscowości Berezka

Mapa

Icon label
65 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *