Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » “Natura Park”

Opis obiektu

Kompleks „Natura Park” znajduje się między Małą i Dużą Pętlą Bieszczadską. Przepiękne widoki zapierają dech w piersi, wokół czyste górskie powietrze, cisza, kojąca zmysły — to przyczyna, żeby odwiedzić ten kompleks.

„Natura Park” oferuje komfortowe pokoje dwu i trzyosobowe oraz 15 domków ogrzewanych kominkami przez cały rok. Na terenie ośrodka znajduje się klimatyczny bar z kręgielnią i pokojem zabaw dla dzieci, a także pizzeria serwująca jedne z najlepszych pizz w Bieszczadach. Restauracja kusi różnorodnością smaków, od kuchni lokalnej po wyrafinowaną kuchnię śródziemnomorską.

Na terenie Parku Natura znajduje się również „Dziupla”, duża chata grillowa dla gości. Kompleks zapewnia nie tylko noclegi, ale również wiele ciekawych możliwości spędzenia wolnego czasu. Dla żądnych przygód oferuje paintball, jazdę terenową pojazdem 4×4 lub quadem, boiska do siatkówki i piłki plażowej. Organizujemy również jazdę konną. Dla tych, którzy chcą się zrelaksować i odprężyć mamy „Babrzysko” – strefę mini SPA (zabiegi relaksacyjne, masaże, sauna zewnętrzna i jacuzzi, basen zewnętrzny z tarasem widokowym). Dla dzieci duży plac zabaw z małą wiatą i miejscem na ognisko.

Sprawdź pozostałe obiekty w pobliżu miejscowości Baligród, Stężnica

Mapa

Icon label
116 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *