Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Jeleni Skok Punkt Widokowy

Jeleni Skok Punkt Widokowy

Spis treści

Jeleni Skok Cisna

Jeleni Skok Cisna

Punkt Widokowy Jeleni Skok jest szczytem Bieszczadów, który znajduje się w miejscowości Cisna. Godnym uwagi jest fakt, że turyści odwiedzają to miejsce bardzo chętnie, ponieważ znajduje się tam wspaniała platforma widokowa. Drogą na nią zajmuje około pięćdziesięciu minut i nie jest trudna.

Ścieżka Jeleni Skok Cisna jest oznakowana na żółto oraz jest dosyć wąska. Ponieważ szlak do miejsca docelowego toczy się przez las, w upalne dni jest to bardzo przyjemne ze względu na trochę cienia. Droga jest wydeptana przez turystów co oznacza jej dużą popularność.

Wieża Widokowa Jeleni Skok Cisna

Warto wiedzieć, że parking na którym można zostawić samochód, aby wybrać się w trasę na punkt widokowy, znajduje się obok pola namiotowego TRAMP oraz stadionu. Na punkt Jeleni Skok Wieża Widokowa turyści wejdą jedynie po drabinie. Dlatego dla niektórych może być to problem. Szczyt wieży pokazuje podróżnikom tablicę, na której opisane są ukazane widoki.

Ważnym aspektem jest to, że obok wieży jest miejsce na ognisko, a także drewniana wiata. Można tam spokojnie odpocząć po długiej trasie. Większe grupy zatrzymują się tam nawet na kilka godzin i mają świetną zabawę.

Bieszczady Cisna Jeleni Skok

Jeleni Skok Bieszczady Cisna Wieża Widokowa ukazuje na pierwszym planie Krzywe, a następnie Strzebowiska oraz Jasłi, Jawornik, Kamienna, Rawki oraz Połonina Caryńska. Z tego względu, że znajduje się tam specjalna luneta, turyści rozglądając się widzą wszystko bardzo dokładnie. 

Droga powrotna z wieży widokowej prowadzi kilkadziesiąt metrów tą samą ścieżką. Później należy iść według oznakowań do Zamościa, a następnie w stronę Cisnej.

Noclegi Jeleni Skok Bieszczady

Osoby, które wybierają się na Punkt Widokowy Jeleni Skok mogą bez problemu zarezerwować nocleg w pobliżu drogą internetową. Bieszczady Jeleni Skok oferuje wiele miejsc noclegowych takich jak domki wypoczynkowe, hotele czy pokoje. Turyści zostają chętnie na dłużej, jadąc w Bieszczady, ponieważ znajduje się tam sporo atrakcji.

W pobliżu znajduje się również: 

 • Bieszczadzki Park Linowy „KAMIKAZE”
 • Skałki Myczkowieckie
 • Rezerwat przyrody Koziniec
 • Wieża widokowa „Szczerbanówka”
 • Torfowisko Tarnawa
Icon label
424 Wyświetleń

1 Comment

 1. Garnek
  2023-09-17 @ 16:12

  17 września 2023, zwabieni artykułami wybraliśmy się na ścieżkę dydaktyczną… Po szumnym otwarciu i zebraniu splendorów a pewnie i nagród o ścieżce chyba zapomniano. Jedna tablica dydaktyczna, oznakowanie im dalej w las tym bardziej przypadkowe, w drodze powrotnej można się zaskoczyć i nadrobić trochę trasy. Hitem było rozczarowanie przy jedynej atrakcji tego szlaku. Wieżę widokowa szczelnie oplatają taśmy i cała masa tabliczek „teren budowy, wstęp zabroniony”. Żadnej informacji na wejściach czy na trasie.. Jedynymi jeleniami na tej trasie są turyści zrobieni w …

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *