Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Ogród Biblijny w Myczkowcach

Ogród Biblijny w Myczkowcach

Spis treści

Ogród Biblijny Myczkowce 

Zdecydowanie każdy turysta, który wybiera się w Bieszczady nie powinien przegapić atrakcji, jaką jest Ogród Biblijny Myczkowce. Ciekawą informacją jest to, że jego poświęcenie wraz z otwarciem odbyło się 17 maja 2010 roku. Inżynier zaprojektował ten ogród bardzo przemyślanie oraz z uporządkowaną katechezą, która dotyczy biblijnej historii zbawienia. Z tego względu, że architekci posadzili tam rośliny wymienione głównie w Biblii jest to świetna okazja, aby je zobaczyć na żywo zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Do ogrodu goście wejdą przez wąską bramę. Na początku drogi znajduje się otwarta księga, której zadaniem jest ułatwienie turystom wyobrażenia treści biblijnej. Ważnym aspektem jest to, że w Ogrodzie Biblijnym jest również świecznik siedmioramienny, który jest wykonany z bukszpanu. Jest to nawiązanie do sytuacji, w której Bóg wydał Mojżeszowi polecenie, aby wykonał świecznik o siedmiu lampach. 

W pobliżu znajduje się również: 

  • Park Miniatur Centrum Kultury Ekumenicznej
  • Skałki Myczkowieckie
  • Chatka Wariatka

Ogród Biblijny Myczkowce cennik

Mimo że wstęp do Biblijnego Ogrodu w Myczkowcach jest bezpłatny, turyści dają bardzo często datki na jego utrzymanie. To miejsce jest naprawdę przepiękne i każda osoba zdecydowanie będzie zachwycona jego widokiem. 

Biblijny Ogród Myczkowce godziny otwarcia

Atrakcja, jaką jest Ogród Biblijny w Myczkowcach jest otwarta przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli. Zdecydowanie turyści, którzy wybierają się w Bieszczady powinni zapoznać się z godzinami otwarcia obiektu. Dodatkowo należy zaznaczyć, że ogród jest otwarty wyłącznie w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu oraz październiku.

Godziny otwarcia Myczkowce Ogród Biblijny:

  • Poniedziałek: 9:00-17:00
  • Wtorek: 9:00-17:00
  • Środa: 9:00-17:00
  • Czwartek: 9:00-17:00
  • Piątek: 9:00-17:00
  • Sobota: 9:00-17:00
  • Niedziela: 10:30-17:00

Ogród Biblijny Myczkowce kamera

Skierowana na obiekt Ogród Biblijny Myczkowce kamera umożliwia interesantom oglądanie go dwadzieścia cztery godziny na dobę. Godnym uwagi jest fakt, że jest to idealna opcja dla osób, które nie mogą odwiedzić miejsca. Zainteresowane osoby sprawdzają również dzięki niej warunki pogodowe.

Ogród Biblijny w Myczkowcach kontakt

Ponieważ wiele osób chce uzyskać z obsługą obiektu Ogród Biblijny w Myczkowcach kontakt, mogą zrealizować to korzystając z podanego numeru telefonu. Z tego względu, że jest to najszybszy dostępny kanał kontaktowy interesanci mogą natychmiast uzyskać wszystkie potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszelkie zapytania. 

Aktualnie działający numer telefonu do obsługi Ogrodu Biblijnego w Myczkowcach to: (013) 461 83 70

Icon label
732 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *