Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Park Linowy Jawor w Polańczyku

Park Linowy Jawor w Polańczyku

Spis treści

Park Linowy Jawor

Doskonałą Bieszczadzką atrakcją jest Park Linowy Jawor. Ponieważ ten obiekt zapewnia adrenalinę oraz niezapomniane chwile, dzieci i dorośli odwiedzają to miejsce bardzo chętnie. Jest to nie tylko wspaniała zabawa na świeżym powietrzu, ale również bardzo aktywnie spędzony czas. Osoby, które wybierają się w Bieszczady z pewnością nie mogą pominąć tego miejsca.

Park Linowy Polańczyk oferuje uczestnikom aż siedem tras, gdzie każda z nich odznacza się innym stopnień trudności, wysokości, a także długości. Warto wiedzieć, że najtrudniejsza z tras posiada nazwę „Bieszczadzkie Anioły”. Ponieważ ma ona aż dwadzieścia dwa metry wysokości jest to trasa zdecydowanie dla odważnych uczestników. Oczywiście osoby, które biorą udział w pokonaniu trasy, są odpowiednio zabezpieczone. Nawet osoby, które nie chciały podjąć próby przejścia, bez problemu pokonały trasę oraz zyskały ogromną odwagę.

Ważnym aspektem jest to, że Park Linowy Jawor w Polańczyku cieszy bardzo pozytywnymi opiniami wśród osób, które miały przyjemność go odwiedzić. Każdy, kto wybrał się w to miejsce z chęcią wraca do niego z powrotem, gdy tylko ma taką możliwość. Na głównej stronie internetowej zainteresowane osoby znajdą regulamin oraz zasady bezpieczeństwa, które obowiązują w parku. Obowiązkowo należy się z nimi zapoznać.

W pobliżu znajduje się również:

Park Linowy Polańczyk cennik

Dotyczący miejsca Park Linowy Polańczyk cennik odnosi się do jednej osoby. Z tego względu, że obiekt posiada aż siedem tras, cena każdej z nich jest inna. Jedno przejście na trasie Chatka Puchatka kosztuje dwadzieścia złotych, a dwa przejścia trzydzieści złotych. Za jedno przejście trasą Wąż Eskulapa gości zapłacą trzydzieści złotych, natomiast za dwa przejścia czterdzieści pięć złotych. Osoby, które chcą przejść trasę o nazwie Salamandra muszą zapłacić za jedno przejść czterdzieści złotych, a za dwa siedemdziesiąt złotych.

Dlatego, że pozostałe trasy są znacznie trudniejsze i czas ich pokonania jest zdecydowania dłuższy cena została podana jedynie za jedno przejścia. Trasa Orlik Krzykliwy kosztuje trzydzieści pięć złotych, Puchacz czterdzieści złotych, a najtrudniejsza a z nich Bieszczadzkie Anioły Sześćdziesiąt złotych. Dodatkowo w przypadku trasy o nazwie „Chatka Puchatka” dostępny jest karnet open, który kosztuje pięćdziesiąt złotych.

Warto zaznaczyć, że uczestnicy korzystają także z pakietów promocyjnych. Polegają one na tym, goście płacą jedną cenę za pokonanie dwóch różnych tras. Pokonanie trasy Chatka Puchatka oraz Wąż Eskulapa kosztuje czterdzieści pięć złotych. Trasa Wąż Eskulapa oaz Dziki Żbik kosztuje pięćdziesiąt pięć złotych. Cena tras Dziki Żbik oraz Salamandra wynosi sześćdziesiąt pięć złotych. Osoby, które chcą przejść trasy Puchacz i Dziki Żbik zapłacą sześćdziesiąt pięć złotych, a za trasy Salamandra oraz Puchacz siedemdziesiąt złotych.

Park Linowy Jawor cennik:

 • Chatka Puchatka – (Jedno przejście 20 złotych, Dwa przejścia 30 złotych)
 • Wąż Eskulapa – (Jedno przejście 30 złotych, Dwa przejścia 45 złotych)
 • Dziki Żbik – (Jedno przejście 35 złotych, Dwa przejścia 55 złotych)
 • Salamandra – (Jedno przejście 40 złotych, Dwa przejścia 70 złotych)
 • Orlik Krzykliwy – 35 złotych
 • Puchacz – 40 złotych
 • Bieszczadzkie Anioły – 60 złotych

Pakiety Promocyjne:

 • Chatka Puchatka oraz Wąż Eskulapa – 45 złotych
 • Wąż Eskulapa oraz Dziki Żbik – 55 złotych
 • Dziki Żbik oraz Salamandra – 65 złotych
 • Puchacz oraz Dziki Żbik – 65 złotych
 • Salamandra oraz Puchacz – 70 złotych

Godziny otwarcia Park Linowy Polańczyk

Wszystkie osoby, które mają w planach odbyć podróż do Parku Linowego w Polańczyku powinni zapoznać się z godzinami otwarcia obiektu. Ponieważ Park Linowy Jawor jest otwarty wyłącznie w sezonie, wtedy na głównej stronie internetowej pojawia się harmonogram jego otwarcia. Atrakcja jest otwarta od majówki.

Park Linowy Polańczyk Jawor kontakt

Interesanci, którzy chcą uzyskać z obsługą obiektu Park Linowy Polańczyk Jawor kontakt mogą wykonać to na dwa sposoby. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, korzystając w tym celu z poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania można kierować na adres [email protected]. Oczywiście konsultanci odpowiadają na wszystkie otrzymane wiadomości w jak najkrótszym czasie.

Podany przez Jawor Park Linowy kontakt telefoniczny pozwala osobom dzwoniącym natychmiast uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Telefon funkcjonuje pod numerem (+48) 888 021 881. Niewątpliwie pracownicy odbierają połączenia wyłącznie w określonych godzinach.

Aktualnie działający numer telefonu do obsługi Parku Linowego Jawor Polańczyk to: (+48) 888 021 881
Adres e-mail: [email protected]

Jak dojechać do Parku Linowego Jawor Polańczyk?

Żadna osoba z pewnością nie będzie miała problemu z dojazdem do Parku Linowego w Polańczyku. Na głównej stronie internetowej została zamieszczona specjalna mapka, która pokazuje dokładnie, którędy można tam trafić.

Adres: ul. Zdrojowa 21, 38-610 Polańczyk

Icon label
250 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *