Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Park Linowy KAMIKAZE w Bieszczadach

Park Linowy KAMIKAZE w Bieszczadach

Spis treści

Bieszczadzki Park Linowy KAMIKAZE

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Nad Solinką” powstał Bieszczadzki Park Linowy KAMIKAZE. Ponieważ jest to atrakcja, obok której nie da się przejść obojętnie każdy turysta, który wybiera się w Bieszczady powinien odwiedzić to miejsce. Park Linowy KAMIKAZE zawiera dwadzieścia dwie platformy oraz przeszkody linowe, które mają różne poziomy trudności. Dlatego, że są one umocowane w odpowiedni sposób na drzewach, każda osoba ma możliwość przejścia całej trasy doskonale się przy tym bawiąc.

Goście pokonują stacje, które składają się z belek, mostków, pętli, kładek, drabinek oraz siatek. W parku znajduje się również tyrolka o długości stu osiemdziesięciu metrów, która biegnie nad terenem ośrodka. Uczestnicy pokonują zazwyczaj całą trasę w jedną godzinę. Oczywiście wszystko zależy od sprawności fizycznej, a także od kondycji uczestnika.

Park Linowy KAMIKAZE Bieszczady jest doskonałą rozrywką zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Bardzo ważne jest to, że z atrakcji mogą korzystać dzieci, których minimalny wzrost wynosi sto czterdzieści centymetrów z uniesionymi do góry rękami. Warto zaznaczyć, że konieczna jest również pisemna zgoda rodziców.

Park Linowy Dołżyca

Uczestnicy atrakcji całą trasę pokonują samodzielnie. Jednak zanim rozpoczną przygodę są odpowiednio wyposażani w profesjonalny asekuracyjny sprzęt. Dostają oni uprzęże, karabinki, lonże, kask oraz bloczek zjazdowy TRACK. Instruktorzy szkolą wszystkich uczestników z zasad posługiwania się sprzętem. Dzięki temu każdy pokonując trasę czuje się bardzo bezpieczenie.

W pobliżu znajduje się również:

Park Linowy KAMIKAZE Bieszczady cennik

Dotyczący obiektu Park Linowy KAIKAZE Bieszczady cennik jest zróżnicowany. Pobyt w parku wraz ze zjazdem tyrolką oraz obiadem kosztuje siedemdziesiąt złotych od osoby. Osoby, które chcą wejść na tak zwaną dużą trasę muszą zapłacić czterdzieści złotych, natomiast na małą trzydzieści złotych. Oczywiście możliwy jest również sam zjazd tyrolką w cenie dwudziestu złotych.

Cennik:

 • Pobyt w Parku Linowym KAMIKAZE wraz ze zjazdem tyrolką oraz obiadem – 70 złotych
 • Wejście na dużą trasę – 40 złotych
 • Wejście na małą trasę – 30 złotych
 • Zjazd tyrolką – 20 złotych

Bieszczady Park Linowy KAMIKAZE kontakt

Zainteresowane osoby, które chcą uzyskać kontakt z obsługą Bieszczadzkiego Parku Linowego KAMIKAZE mogą skorzystać z kilku dostępnych kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapytania należy kierować na adres e-mail, którym jest [email protected].

Dodatkowo dostępny jest numer telefonu do obsługi Parku KAMIKAZE. Telefon funkcjonuje pod numerem 507 701 092, 512 722 444 oraz 667 344 211. Godnym uwagi jest fakt, że jest to najszybszy dostępny kanał kontaktowy, który pozwala natychmiast uzyskać wszystkie potrzebne informacje.

Aktualnie działający numer telefonu do Bieszczadzkiego Parku Linowego KAMIKAZE to: 507 701 092, 512 722 444 oraz 667 344 211
Adres e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia KAMIKAZE Park Linowy

Osoby, które chcą wybrać się do Parku KAMIKAZE koniecznie powinni najpierw zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Z tego względu, że atrakcja jest otwarta przez cały tydzień, można wybrać się tam w dowolny dzień. Obiekt jest otwarty od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00-19:00.

Bieszczady Park Linowy KAMIKAZE godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 9:00-19:00
 • Wtorek: 9:00-19:00
 • Środa: 9:00-19:00
 • Czwartek: 9:00-19:00
 • Piątek: 9:00-19:00
 • Sobota: 9:00-19:00
 • Niedziela: 9:00-19:00
Icon label
504 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *