Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Wyciąg Narciarski Kalnica

Wyciąg Narciarski Kalnica

Spis treści

Kalnica Wyciąg Narciarski

W miejscowości Kalnica Wyciąg Narciarski jest położony na stokach góry Krzemiennej. Miejscowość jest zlokalizowana kilkanaście kilometrów za Cisną kierując się w stronę Wetliny. Wyciąg Kalnica jest wyciągiem talerzykowym. Pomaga on narciarzom wjechać na szczyt góry, sam wyciąg ma długość sześciuset metrów. Chociaż stok nie posiada sztucznego naśnieżania to śnieg, który spadnie leży tam przez bardzo długi czas.

Warto zaznaczyć, że narciarze mają do dyspozycji trzy trasy zjazdowe. Najdłuższa trasa niebieska ma długość ośmiuset pięćdziesięciu metrów. Czerwona trasa posiada długość ośmiuset metrów, a najkrótsza z nich czarna sześciuset pięćdziesięciu metrów.

W okolicy wyciągu Kalnica warto odwiedzić również:

Kalnica Wyciąg cennik

Dotyczący zimowej atrakcji jaką jest Kalnica Wyciąg cennik jest zróżnicowany. Ważnym aspektem jest to, że cena jest zależna od ilości zjazdów. Pięć zjazdów kosztuje trzydzieści złotych, a  dziesięć zjazdów pięćdziesiąt złotych. Narciarze mogą także wykupić całodniowy karnet za dziewięćdziesiąt złotych.

  • Karnet 5 zjazdów: 30 złotych
  • Karnet 10 zjazdów: 50 złotych
  • Karnet całodniowy: 90 złotych
Wyciąg Narciarski Kalnica cennik

Wyciąg Narciarski Kalnica godziny otwarcia

Ze względu na fakt, że Wyciąg Narciarski Kalnica godziny otwarcia ma codziennie jednolite, zainteresowane osoby mogą skorzystać z atrakcji o dowolnej porze. Narciarze mogą korzystać z wyciągu codziennie od poniedziałku do niedzieli od godziny 10:00 aż do zmroku.

Godziny otwarcia Wyciągu Narciarskiego w Kalnicy:

  • Poniedziałek: 10:00 – do zmroku
  • Wtorek: 10:00 – do zmroku
  • Środa: 10:00 – do zmroku
  • Czwartek: 10:00 – do zmroku
  • Piątek: 10:00 – do zmroku
  • Sobota: 10:00 – do zmroku
  • Niedziela: 10:00 – do zmroku

Stok Narciarski Kalnica kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z obsługą Stoku Narciarskiego w Kalnicy kontakt mogą zrealizować to na dwa sposoby. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszelkie zapytania oraz inne wiadomości należy wysyłać na adres [email protected]. Wiadomości zwrotne są udzielane najszybciej jak to możliwe.

Istnieje również możliwość skorzystania z podanego numeru telefonu. Połączenie należy realizować pod numerem 501 170 434. Jest to kanał kontaktowy, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje.

Aktualnie działający numer telefonu na Wyciąg Kalnica to: 501 170 434
Kalnica Wyciąg Narciarski adres e-mail: [email protected]

Wyciąg Narciarski Kalnica kamera

Niestety Wyciąg w Kalnicy nie ma zamontowanej kamery, dzięki której interesanci mogą przez całą dobę oglądać ten obiekt. Godnym uwag jest fakt, że  zainteresowane osoby dowiadują się o warunkach pogodowych oraz zatłoczeniu tego miejsca korzystając z podanych danych kontaktowych.

Icon label
12 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *