Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Wyciąg Narciarski Kalnica

Wyciąg Narciarski Kalnica

Spis treści

Kalnica stok

W miejscowości Kalnica Wyciąg Narciarski jest położony na stokach góry Krzemiennej. Miejscowość jest zlokalizowana kilkanaście kilometrów za Cisną, kierując się w stronę Wetliny. Wyciąg Kalnica jest wyciągiem talerzykowym. Pomaga on narciarzom wjechać na szczyt góry, sam wyciąg ma długość sześciuset metrów. Chociaż stok nie posiada sztucznego naśnieżania to śnieg, który spadnie, leży tam przez bardzo długi czas.

Warto zaznaczyć, że narciarze mają do dyspozycji trzy trasy zjazdowe. Najdłuższa trasa niebieska ma długość 850 metrów. Czerwona trasa posiada długość 800 metrów, a najkrótsza z nich czarna 650 metrów.

Wyciąg narciarski Kalnica

Stok narciarski Kalnica to miejsce, które wyróżnia się doskonałymi warunkami, umożliwiającymi pełne korzystanie z uroków zimowych sportów. Jednym z kluczowych elementów, który sprawia, że stok ten cieszy się popularnością, jest jego nowoczesny system sztucznego naśnieżania. Dzięki niemu nawet w przypadku niestabilnej aury narciarze mogą liczyć na doskonałe warunki na trasach przez cały sezon.

Dodatkowym atutem stoku Kalnica jest obecność profesjonalnej szkółki narciarskiej. To idealne miejsce zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem są gotowi pomóc zarówno najmłodszym, jak i starszym entuzjastom sportów zimowych. Kalnica stok to zatem nie tylko świetne warunki narciarskie, ale także kompleksowe podejście do zimowej rozrywki, z dbałością o naukę i rozwijanie umiejętności. Stok Kalnica jest miejscem, gdzie każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, znajdzie coś dla siebie.

Wyciąg Kalnica

Stok narciarski Kalnica zachęca nie tylko doskonałymi warunkami narciarskimi i szkółką narciarską, ale także orczykowym wyciągiem, który umożliwia szybki i wygodny dostęp do stoków. Wyciąg orczykowy Kalnica pozwala narciarzom sprawnie pokonywać różnice wysokości, skupiając się na radości z zimowej jazdy.

Orczykowy wyciąg na stoku Kalnica to nie tylko praktyczne rozwiązanie ułatwiające transport narciarzy na górę, ale także dodatkowy element, który sprawia, że całe doświadczenie staje się jeszcze bardziej kompleksowe. Bez względu na poziom zaawansowania czy wiek, orczykowy wyciąg gwarantuje sprawną i efektywną obsługę, pozwalając cieszyć się każdym zjazdem na stoku Kalnica.

W okolicy wyciągu Kalnica warto odwiedzić również:

Kalnica Wyciąg cennik

Dotyczący zimowej atrakcji jaką jest Kalnica Wyciąg cennik jest zróżnicowany. Ważnym aspektem jest to, że cena jest zależna od ilości zjazdów. Pięć zjazdów kosztuje trzydzieści złotych, a  dziesięć zjazdów pięćdziesiąt złotych. Narciarze mogą także wykupić całodniowy karnet za dziewięćdziesiąt złotych.

  • Karnet 5 zjazdów: 30 złotych
  • Karnet 10 zjazdów: 50 złotych
  • Karnet całodniowy: 90 złotych

Kalnica Stok gastronomia

Bezpośrednio przy stoku narciarskim Kalnica znajduje się kawiarnia, stanowiąca doskonałe miejsce do relaksu i regeneracji sił po intensywnym dniu na stokach. Ta przytulna przestrzeń zachęca do odpoczynku przy ciepłym kominku, oferując przy tym szeroką gamę smakowitych przekąsek i napojów. W kawiarence można delektować się aromatyczną herbatą, a także skosztować innych pyszności dostępnych w menu. Dla miłośników tradycyjnych smaków dostępne są frytki, pierogi czy zapiekanki.

Wyciąg Narciarski Kalnica cennik

Wyciąg Narciarski Kalnica godziny otwarcia

Ze względu na fakt, że Wyciąg Narciarski Kalnica godziny otwarcia ma codziennie jednolite, zainteresowane osoby mogą skorzystać z atrakcji o dowolnej porze. Narciarze mogą korzystać z wyciągu codziennie od poniedziałku do niedzieli od godziny 10:00 aż do zmroku.

Godziny otwarcia Wyciągu Narciarskiego w Kalnicy:

  • Poniedziałek: 10:00 – do zmroku
  • Wtorek: 10:00 – do zmroku
  • Środa: 10:00 – do zmroku
  • Czwartek: 10:00 – do zmroku
  • Piątek: 10:00 – do zmroku
  • Sobota: 10:00 – do zmroku
  • Niedziela: 10:00 – do zmroku

Stok Narciarski Kalnica kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z obsługą Stoku Narciarskiego w Kalnicy kontakt mogą zrealizować to na dwa sposoby. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszelkie zapytania oraz inne wiadomości należy wysyłać na adres [email protected]. Wiadomości zwrotne są udzielane najszybciej jak to możliwe.

Istnieje również możliwość skorzystania z podanego numeru telefonu. Połączenie należy realizować pod numerem 501 170 434. Jest to kanał kontaktowy, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje.

Aktualnie działający numer telefonu na Wyciąg Kalnica to: 501 170 434
Kalnica Wyciąg Narciarski adres e-mail: [email protected]

Wyciąg Narciarski Kalnica kamera

Niestety Wyciąg w Kalnicy nie ma zamontowanej kamery, dzięki której interesanci mogą przez całą dobę oglądać ten obiekt. Godnym uwag jest fakt, że  zainteresowane osoby dowiadują się o warunkach pogodowych oraz zatłoczeniu tego miejsca korzystając z podanych danych kontaktowych.

Icon label
170 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *