Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Rajskie

Rajskie

Spis treści

Bieszczady Rajskie

Malownicze Bieszczady, to bez wątpienia jedno z lepszych miejsc na spędzenie wolnego czasu i odpoczęcie od codzienności. Do wyboru jest wiele miejscowości, aby spędzić miło czas. Jedną z nich może być Wieś Rajskie Bieszczady. Jest to miejscowość położona na Podkarpaciu w powiecie leskim. Wieś należy do gminy Solina. Łatwo wywnioskować, że będzie to miejsce turystyczne, z wieloma atrakcjami. Rajskie nad sanem obfituje w różnorodną populację ryb, dzięki czemu miłośnicy wędkarstwa również znajdą tu coś dla siebie.

Atrakcje turystyczne

Rajskie atrakcje to przede wszystkim bajeczne widoki polskich Bieszczad. To miejsce obfitujące w liczne lasy góry oraz połoniny. Warto poznać szczegóły każdej i wybrać coś dla siebie. Nieopodal wsi znajdują się szlaki turystyczne z pięknymi widokami oraz panoramą na najwyższe Bieszczadzkie szczyty. Osoby zaczynające przygodę z górską turystką, mogą skorzystać z pomocy przewodnika lub wykorzystać ścieżki widokowe, oznaczone kolorem zielonym. Warto przed wyjściem wykorzystać Rajskie Bieszczady mapa, znajdujące się na oficjalnych stronach.

Bieszczady oraz miejscowość Rajskie to nie tylko góry, oraz wycieczki piesze. Możliwe jest tu również spędzenie czasu w inny sposób. Przykładem mogą być wycieczki górskie na quadach, zalew nad Soliną oraz skorzystanie z kąpielisk w upalne dni. Dodatkowo W okolicy znajdują się liczne SPA oraz miejsca typowo wypoczynkowe.

Osoby chętne odwiedzić miejscowość zimą również będą mogły aktywnie spędzić czas. Ze względu na górzysty teren, znajdują się tu liczne stoki z wieloma kilometrami tras. Po takiej aktywności można skorzystać z term, inaczej ciepłych basenów na otwartym terenie.

Wieczory można spędzić, wybierając się na spacer oraz korzystając z  licznych restauracji, oraz Karczm. Tutejsza kuchnia jest wyjątkowa. Można spróbować tradycyjnych lokalnych, dań słuchając przy tym regionalnej muzyki na żywo.

Rajskie atrakcje w okolicy to również Jezioro Solińskie, gdzie można zwiedzić zaporę solińską z przewodnikiem lub skorzystać z rejsu po jeziorze. Dodatkowo w miejscowości Polańczyk znajduje się niesamowity punkt widokowy na górzyste tereny oraz jeziora.

Rajskie Noclegi

Ze względu na cieszące się popularnością wśród turystów miejsce, na terenie wsi znajduje się wiele noclegów oraz domków. Bez względu czy planowany jest wyjazd z rodziną, czy odpoczynek tylko we dwoje, każdy znajdzie tu miejsce dla siebie. Rajskie zaprasza również ludzi ceniących sobie cisze oraz spokój, gdyż posiada domki z dala od najbardziej obleganych turystycznych atrakcji. Aby poznać szczegółową ofertę każdego z noclegów, możliwe jest sprawdzenie na stronie opisu każdego z osobna.

Sprawdź noclegi w Rajskie

Sprawdź obiekty w miejscowości Rajskie

Rajskie gastronomia

Sprawdź gastronomię w Rajskie

Sprawdź obiekty w miejscowości Rajskie

Icon label
170 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *