Skip to content
Menu

Szczyty w Bieszczadach

Planujesz wyjazd w góry? Chcesz odwiedzić Bieszczady? Zobacz jakie szczyty można zdobyć, odwiedzając Bieszczady. Bieszczady szczyty i wysokości opisane są na stronie internetowej. Zaplanuj odpowiednio swój pobyt, który będzie strzałem w dziesiątkę zarówno dla osób początkujących, jak i tych, którzy posiadają doświadczenie.

Bieszczady znajdujące się na południu polski posiadają wiele szlaków oraz szczytów. Warto skorzystać z porady jeśli jest się osobom początkująca. Aby zobaczyć najpiękniejsze widoki w całej Polsce, na pewno warto zobaczyć Bieszczady szczyty górskie. Niektóre ze szlaków wiodą szczytem połonin, inne krajobrazowymi dolinami, jednak nieważne, który wybierzesz, poczujesz magię południowej części, województwa podkarpackiego. Bieszczady szczyty do zdobycia dla osób początkujących to Bukowe Berdo czy Tarnica. Na Bukowe Berdo można się dostać zarówno szlakiem czerwonym, jak i niebieskim. Wszystko zależy od umiejętności. Tarnica zaś jest najwyższym szczytem polskich Bieszczadów i warto ją odwiedzić, ze względu na malownicze widoki podczas samej wędrówki, jak i podczas zdobycia szczytu. Bieszczady szczyty górskie dla zaawansowanych turystów to między innymi Koronka Bieszczadzka, którego pokonanie może zająć nawet 10 godzin.

Aby odpowiednio zaplanować swoją wędrówkę, sprawdź opis każdego ze szczytu wraz ze szczegółami dotyczącymi trudności pokonywanej trasy. Bieszczady szczyty są idealnym miejscem dla osób początkujących, jak i tych zaawansowanych.