Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Chatka Wariatka Bieszczady

Chatka Wariatka Bieszczady

Spis treści

Chatka Wariatka Uherce Mineralne

Turyści zwiedzają bardzo chętnie obiekt, który znajduje się w Uhercach Mineralnych, jakim jest Chatka Wariatka. Ważnym aspektem jest to, że jest to jedyny w całych Bieszczadach dom na dachu. Atrakcja znajduje się na skrzyżowaniu dwóch dróg, które prowadzą do Ustrzyk oraz do Soliny. Chatka Wariatka Bieszczady to domek odwrócony podstawą do góry. Godnym uwagi jest fakt, że w jego wnętrzu wszystkie meble również są odwrócone. Osoby zwiedzają Chatkę z pełnym zachwytem i chętnie tam wracają. Zarówno dzieci, jak i dorośli uważają, że jest to wspaniała atrakcja, której nie można przegapić wybierając się w bieszczadzkie strony.

Osoby, które wybierają się w Bieszczady powinni zwiedzić również wiele innych atrakcji. W pobliżu znajdują się również Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe, Pałac Biesa, Zapora w Myczkowcach, a także Zamek Kmitów. Domek do góry nogami w Bieszczadach stanowi niewątpliwie wyjątkową atrakcję przenosząc gości w fantastyczny świat, gdzie rzeczywistość zdaje się być odwrócona. Umiejscowiony w miejscowości Uherce Mineralne domek do góry nogami nie tylko przyciąga wzrok, ale także stanowi unikalne doświadczenie dla odwiedzających.

Chatka Wariatka cennik

Dotyczący obiektu Chatka Wariatka cennik posiada kilka ofert. Według oferty indywidualnej bilet wstępu dla osób dorosłych kosztuje dwanaście złotych, a dla młodzieży do czternastego roku życia dziesięć złotych. Dodatkowo dzieci, które nie ukończyły jeszcze trzeciego roku życia, mogą zwiedzać chatkę za darmo.

Dlatego, że dostępna jest oferta grupowa ustalane są różne promocje. Cena jest ustalana indywidualnie a grupa powinna posiadać minimum dziesięć osób. Interesanci korzystają chętnie z oferty specjalnej, która oferuje prywatne sesje fotograficzne. Koszt tej oferty to siedemdziesiąt pięć złotych za jedną godzinę.

Ile kosztuje bilet wstępu do Chatki Wariatki w Bieszczadach? Turyści którzy chcą odwiedzić to niewątpliwie wyjątkowe miejsce muszą wykupić bilet. Koszt wstępu do Chatki Wariatki nie jest wygórowany, a ceny zależą od rodzaju biletu.

Chatka Wariatka cennik biletów

Chatka Wariatka godziny otwarcia

Zainteresowane osoby, które chcą odwiedzić punkt Chatka Wariatka Uherce Mineralne powinny koniecznie zapoznać się z godzinami otwarcia. Niestety atrakcja czynna jest wyłącznie w piątki od 10:00 do 14:30 oraz w niedziele w godzinach 10:00-15:30. Z tego względu, że chatka jest otwarta wyłącznie dwa dni w tygodniu należy odpowiednio rozplanować swój czas w czasie podróży.

Chatka Wariatka godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: Zamknięte
  • Wtorek: Zamknięte
  • Środa: Zamknięte
  • Czwartek: Zamknięte
  • Piątek: 10:00-14:30
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: 10:00-15:30

Chatka Wariatka kontakt

Ważnym aspektem jest to, że obsługa obiektu Chatka Wariatka kontakt umożliwia interesantom w formie telefonicznej. Ponieważ jest to najszybszy kanał kontaktowy klienci uzyskają natychmiast wszystkie potrzebne informacje, a także odpowiedzi na nurtujące pytania. Na głównej stronie internetowej znajduje się dokładna mapa, która pokazuje jak trafić do punktu.

Aktualnie działający numer telefonu do obiektu Chatka Wariatka to: +48 507 71 95 07

Chatka Wariatka adres:
Uherce Mineralne 63,
38-623 Uherce Mineralne
Gmina Olszanica

Icon label
1 013 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *