Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » Bieszczady Noclegi “Muzyczna Chata”

Opis obiektu

Obiekt Bieszczady Domki „Muzyczna Chata” położony jest w Olszanicy i dysponuje tarasem. Lokalizacja świetna, atrakcję w pobliżu na plus. Wodospady nad Olszanką, Myczkowce, Solina i Szybowce w Bezmiechowej warto zobaczyć a na dodatek wszędzie blisko. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
Dom wakacyjny obejmuje 2 sypialnie, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz 1 łazienkę.
Okolica jest popularna wśród miłośników turystyki pieszej i wędkarstwa. Bieszczady Domek „Muzyczna Chata” posiadają również wspaniały, zadbany ogród z altanką oraz miejscem wyposażonym w grill i potrzebne akcesoria. Bardzo dobra lokalizacja jako baza wypadowa do zwiedzania całej okolicy, bardzo blisko sklep, apteka czy lokalna pizzeria. Niesamowicie sympatyczny Pan właściciel, który wszystko wytłumaczy, opowie, w każdej sytuacji pomoże i doradzi

Sprawdź pozostałe obiekty w pobliżu miejscowości Olszanica

Mapa

Icon label
75 Wyświetleń

Opinie

1 Comment

  1. Michał
    2023-07-28 @ 14:33

    Gdy byliśmy grupą znajomych na rybach zatrzymaliśmy się tam na 2 dni. Po wędkowaniu od rana wieczorem usiedliśmy do piwka i kiełbasy z grilla na altanie która znajduje się obok. Polecam wszystkim miłośnikom wędkowania, chociaż dla reszty też cos się znajdzie.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *