Skip to content
Menu

Schroniska Bieszczady

Planujesz górskie wędrówki? Szukasz noclegu w pobliżu szlaku? Sprawdź dostępne schroniska Bieszczady. Dokładny opis każdego z punktów dostępny na stronie.

Bieszczady to bez wątpienia przepiękna kraina, jednak trzeba pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i nocą nie chodzić po szlaku. Bieszczady schroniska to idealne miejsce jeśli lubisz wędrówki i potrzebujesz szybkiego noclegu. Bieszczady noclegi tanie schroniska niestety nie posiadają wyżywienia, sprawdź przed rezerwacją ofertę pensjonatu, aby móc spróbować tradycyjnej góralskiej kuchni i ruszyć już o poranku w dalszą trasę. Bieszczady schroniska górskie znajdują się tuż przy szlaku, dzięki czemu możesz udać się nawet w kilkudniową wędrówkę bez potrzeby codziennego wracania do hotelu w mieście. Bieszczady od schroniska do schroniska jest to opisana powyżej kilkudniowa wędrówka, której główną zaletą jest to, że nie traci się czasu na codziennie dojazdy pod trasy. Taką wędrówkę należy jednak wcześniej odpowiednio zaplanować i wyznaczyć konkretne punkty docelowe na każdy dzień.

Aby poznać szczegółową ofertę każdego ze schronisk, skorzystaj z informacji na stronie. Aby przygotować się odpowiednio, sprawdź również na stronie, jakie szklaki wybrać. Zapewnij sobie weekend w cichym miejscu, wybierając Bieszczady.