Skip to content
Menu

Pomoc drogowa w Bieszczadach

Sprawdź firmy oferujące pomoc drogową w Bieszczadach

Pomoc drogowa Bieszczady 24h

Firma Pomoc drogowa Bieszczady 24h oferuje szybką i profesjonalną pomoc drogową na terenie Bieszczad. Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy zapewnią bezpieczne i szybkie holowanie samochodu, niezależnie od tego, gdzie jesteś i o każdej porze dnia i nocy.

tel: 782 311 169

Pomoc drogowa Darek Solina

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi pomocy drogowej, w tym holowanie, wymianę koła, naprawy na miejscu i lawetę. Nasz sprzęt i wysoko wyszkolony personel gwarantują niezawodną pomoc w każdej sytuacji.

tel: 575 100 804

Pomoc drogowa, laweta Marek Praizner

Firma Pomoc drogowa, laweta Marek Praizner oferuje elastyczne i konkurencyjne ceny, aby zapewnić naszym klientom najlepszą wartość za ich pieniądze. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy drogowej w mieście, czy na trasie, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

tel: 791 246 420

Pomoc drogowa Bieszczady

Szybka i wykwalifikowana Pomoc Drogowa 24h Bieszczady fachowo i bezpiecznie.

Mobilny mechanik

Serwis pojazdu wraz z diagnostyką komputerową

Dostarczenie Paliwa

Zabrakło ci paliwa na trasie? Zamów ustaloną ilość we wskazane miejsce

Samochód Zastępczy

Twój pojazd uległ awarii?
Żaden problem! Zamów pojazd zastępczy

Przebita opona

Serwisant przyjedzie na miejsce i wykona usługę wymiany koła na drodze lub dostarczy do najbliższego centrum wulkanizacji.

Awaryjne odpalanie

Bieszczadzkie mrozy rozładowały akumulator w samochodzie? Mechanik przyjedzie z pomocą, aby uruchomić Twój samochód

Problem z samochodem na trasie? Szybki i bezpieczny przewóz auto lawetą? Kierowcy są do dyspozycji 7 dni w tygodniu. Profesjonalna pomoc drogowa w Bieszczadach oferuje całodobową pomoc drogową na całym ich terenie.

Kierowcy dysponują nowoczesnym taborem wraz ze specjalistycznymi urządzeniami technicznymi niezbędnych do serwisu, dzięki czemu klient może liczyć na fachową i kompleksową usługę.