Skip to content
Menu

Szlaki Bieszczady

Pobyt w górach? Szukasz szlaków, aby pospacerować i rozkoszować się pięknymi widokami? Zobacz jakie Bieszczady szlaki dostępne są dla turystów i wybierz coś dla siebie. Skorzystaj z listy szlaków dostępnych na stronie.

Bieszczady to rozległy region górski na pograniczu Polski, Ukrainy i Słowacji będący fragmentem wielkich Karpat. Na pewno nie trzeba nikomu mówić, że Bieszczady to kraina pięknych, malowniczych widoków, ale także doskonałych szlaków górskich. Szlaki Bieszczady dostępne są dla każdego, bez znaczenia na stopień zaawansowania. Można wybrać niewymagający szlak na spacer i korzystać z widoków, jakich dostarcza. Szlaki turystyczne Bieszczady, które warto odwiedzić to na pewno Połonina Wetlińska, Połonina Caryńska, czy chociażby Tarnica, która jest najwyższym szczytem Polski. Jeśli chodzi o Bieszczady szlaki dla początkujących, to bez wątpienia będzie to trasa na Bukowe Berdo. Pomimo niskiego poziomu wymagania, trasa oferuję wyjątkowy szlak z pięknymi widokami. Na Bukowe Berdo prowadzi szlak żółty z Mucznego, którego przejście zajmuję około godziny. Jeśli planujesz wyjazd ze swoimi pociechami to sprawdź Bieszczady szlaki dla dzieci takie jak Cudowne Źródełko w Zwierzyniu lub Łopienka.

Bieszczady szlaki dostępne są dla każdego, oferując przy tym przepiękne widoki. Nie ważny jest stopień zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź dokładny opis każdej z tras oraz zdjęcia na stronie. Zapewnij sobie udany wyjazd. Poznaj wszystkie atrakcje oferowane przez Bieszczady.