Skip to content
Menu
Strona główna » Aktualności » Nowa atrakcja w Wańkowej – otwarcie już w 28 kwietnia!

Nowa atrakcja w Wańkowej – otwarcie już w 28 kwietnia!

Spis treści

Park Linowy Bieszczady: nowa atrakcja w Wańkowej

28 kwietnia br., w Wańkowej zostanie otworzony nowy park linowy Małpi Gaj, który będzie kolejną atrakcją turystyczną towarzyszącą stacji narciarskiej BIESZCZAD.ski. Gmina Olszanica nie zatrzymuje się z kolejnymi kreatywnymi pomysłami i atrakcjami turystycznymi na miarę ogólnopolską. W styczniu 2022 roku w Wańkowej otwarto największą i najnowocześniejszą stację narciarską, która – jak wcześniej planowano – stała się kołem zamachowym dla całego regionu – Bieszczad Ski Wańkowa.

Wańkowa Park Linowy: atrakcje

W lipcu 2023 roku otwarto najdłuższy na świecie – 370-metrowy tor do summertubingu (zjazdy po wyznaczonym torze na pontonach), a dwa miesiące później najdłuższą w kraju i Europie Środkowo-Wschodniej dwulinową tyrolkę liczącą 1350 metrów – tyrolka Bieszczady. Wańkowa Małpi Gaj to jeden z największych parków linowych w Polsce.

Od teraz turyści przebywający w Bieszczady będą mogli skorzystać z kolejnej atrakcji, bowiem w Wańkowej otwarty zostanie jeden z największych parków linowych w Polsce. Wraz z początkiem najbliższego weekendu (28 kwietnia), w Wańkowej nieopodal wyciągu narciarskiego otwarty zostanie park linowy, liczący ponad 1 hektar powierzchni.

Miejsce pełne atrakcji dla każdego

Na wszystkich śmiałków żądnych adrenaliny i dobrej zabawy czeka trasa o trzech stopniach trudności oznaczona zielonym, żółtym i czerwonym kolorem, pozwalając na dobranie jej i dostosowanie do kondycji i umiejętności korzystających osób. Ponadto napotkamy tam ponad 40 przeszkód do pokonania.

Icon label
328 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *