Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Wyciąg Narciarski Wańkowa

Wyciąg Narciarski Wańkowa

Spis treści

Wańkowa Wyciąg

Znajdujący się w miejscowości Wańkowa Wyciąg Narciarski jest wspaniałą atrakcją dla całej rodziny. Mogą z niego korzystać zarówno amatorzy jazdy na nartach, jak i zawodowi narciarze. Godnym uwagi jest fakt, że na terenie tego obiektu znajduje się również szkoła narciarska, wypożyczalnia, a także serwis sprzętu sportowego.

Szkoła narciarska posiada licencję A+B SITN – PZN. Ważnym aspektem jest to, że klienci mogą zakupić lekcje prywatne dla dorosłych, lekcje prywatne dla dzieci, a także kursy dla dzieci grupowe. Dostępna jest też specjalna oferta dla grup zorganizowanych.

Wyciąg Narciarski w Wańkowej ma własną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego, a także snowboardowego. W związku z tym osoby, które się tam wybierają nie muszą niczego kupować. Wypożyczalnia dysponuje również kijkami, kaskami oraz goglami. Warto wiedzieć, że dokładny cennik wypożyczenia sprzętu Wańskowa znajduje się na głównej usługodawcy.

W pobliżu wyciągu w Wańkowej znajduje się również Chatka Wariatka, Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe, a także Kamień Leski. Turyści wybierający się na Wyciąg w Wańkowej mogą urozmaicić swój wyjazd odwiedzając okoliczne atrakcje w Bieszczadach.

Wyciąg Narciarski Wańkowa kontakt

Interesanci, którzy chcą uzyskać do obiektu Wyciąg Narciarski Wańkowa kontakt mają możliwość zrealizowania tego na kilka sposobów. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Konsultanci odpowiadają na wszystkie otrzymane wiadomości najszybciej jak to możliwe.

Dodatkowo można również skorzystać z podanego numeru telefonu, który jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym. Dzięki niemu natychmiast zainteresowane osoby mogą uzyskać wszystkie potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania. Wańkowa Wyciąg oferuje kilka numerów telefonu i adresów e-mail, gdzie każdy z nich dotyczy innej sprawy oraz informacji z innego zakresu. 

 • Numer telefonu Wyciąg Narciarski Wańkowa: +48 13 493 9000 lub +48 794 100 033
  Adres e-mail: [email protected]
 • Telefon do wypożyczalni sprzętu w Wańkowej: +48 13 493 90 00
  Adres e-mail: [email protected]
 • Numer telefonu do szkółki narciarskiej Wańkowa: +48 13 493 9000 lub +48 794 100 995
  Adres e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia Wyciąg Wańkowa

Profesjonalni sportowcy, a także osoby które wybierają się tam dla rozrywki powinni znać godziny otwarcia Wyciągu Narciarskiego w Wańkowej. Obecnie obiekt jest otwarty przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00-20:00. W związku z tym interesanci mogą wybrać się tam o dowolniej porze. Z uwagi na to, że Wańkowa Wyciąg jest otwarty jedynie w sezonie warto jak najczęściej korzystać z tej atrakcji oraz dobrych warunków pogodowych.

Wyciąg w Wańkowej godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 9:00-20:00
 • Wtorek: 9:00-20:00
 • Środa: 9:00-20:00
 • Czwartek: 9:00-20:00
 • Piątek: 9:00-20:00
 • Sobota: 9:00-20:00
 • Niedziela: 9:00-20:00

Wańkowa Wyciąg cennik

Karnety klienci mogą zakupić na określoną ilość godzin oraz dni. Aby zapoznać się z ofertą dotyczącą karnetów, należy sprawdzić Wańkowa Wyciąg cennik. Normalny dwugodzinny karnet kosztuje siedemdziesiąt złotych, a ulgowy sześćdziesiąt pięć złotych. Wstęp na teren obiektu Wańkowa Wyciąg za cztery godzin kosztuje dziewięćdziesiąt złotych, natomiast w przypadku biletu ulgowego osiemdziesiąt złotych. Cena sześciu godzin pobytu na wyciągu przy karnecie normalny to dziewięćdziesiąt złotych, a przy ulgowym osiemdziesiąt złotych. Jeśli chodzi o ilość dni, dokładny cennik Wyciąg Wańkowa jest dostępny na głównej stronie internetowej obiektu.

Godnym uwagi jest fakt, że przed tarasem restauracji znajduje się również przedszkole narciarskie. Dwugodzinny bilet normalny kosztuje tam dwadzieścia złotych, a ulgowy piętnaście złotych. Koszt wstępu na cztery godziny wynosi trzydzieści złotych, a w przypadku biletu ulgowego dwadzieścia pięć złotych. Dodatkowo dostępne są też karnety zjazdowe. Dziesięć przejazdów koleją linową oraz dwadzieścia przejazdów wyciągiem talerzykowym kosztuje dziewięćdziesiąt złotych.

Za karnety w kasach klienci mogą płacić gotówką oraz kartą. Ze względu na to, że karnety ulgowe przysługują dzieciom do czternastego roku życia muszą obowiązkowo pokazać oni legitymację szkolną. Mogą z nich korzystać również seniorzy powyżej sześćdziesiątego piątego roku życia. Wszystkie karnety są aktywowane w momencie pierwszego zbliżenia ich do czytnika. Oferowane przez Wańkowa Wyciąg karnety punktowe umożliwiają narciarzom pojedyncze zjazdy oraz obowiązują jedynie na kolei linowej, a także dwóch ruchomych chodnikach. Ważnym aspektem jest to, że jeżeli nieuprawniona osoba użyje karnetu ulgowego dostanie blokadę administracyjną. Zainteresowane osoby, które chcą uzyskać frakturę, muszą zgłosić ten fakt przed transakcją. 

Niewątpliwie, jeśli karnet zostanie uszkodzony, klient nie uzyska zwrotu kaucji. W przypadku gdy użyty karnet zostanie odsprzedany, jest od razu unieważniony. Wszystkie karnety na Wyciąg Narciarski w Wańkowej są ważne wyłącznie do końca sezonu.

Kamery Wyciąg Narciarski Wańkowa

Działające na obiekcie Wyciąg Narciarski Wańkowa kamery umożliwiają sprawdzenie warunków pogodowych oraz zatłoczenia przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dzięki usłudze, jaką są kamery online Wyciąg Wańkowa może być obserwowany przez narciarzy, ale również amatorów widoków bieszczadzkich stoków. Warto wiedzieć, że kamery skierowane są na dolną stację, a także górną stację. Znajduje się tam również specjalna obrotowa kamera, która ukazuje zmienne sceny.

Jak dojechać na Stok Wańkowa?

Osoby, które nie wiedzą jak dojechać na Stok Wańkowa mogą skorzystać z mapy, która jest dostępna na głównej stronie internetowej. Ponieważ pod mapą zostały dokładnie opisane trasy z poszczególnych miast, żaden turysta nie będzie miał problemu z dojazdem.

Wyciąg Wańkowa restauracja

Dzięki temu, że jest zlokalizowana obok obiektu Wyciąg Wańkowa restauracja, narciarze którzy odczują głód mogą bez problemu go zaraz zlikwidować. Szybkość wydawania posiłków w restauracji jest zdumiewająca. Z tego względu klienci nie muszą czekać w kolejce przez długi czas. Karta menu jest inspirowana regionalnymi daniami, które z pewnością zachwycą każdego. 

Znajdujący się przy restauracji oraz punkcie Wyciąg Wańkowa parking jest dosyć duży. Zazwyczaj nie ma tam problemu z parkowaniem. Z uwagi na to, że stok cieszy się dużą popularnością, może jednak być z tym różnie.

Icon label
493 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *