Skip to content
Menu
Strona główna » Aktualności » Majówka w Bieszczadach: niesamowite atrakcje w PKL Solina

Majówka w Bieszczadach: niesamowite atrakcje w PKL Solina

Spis treści

W nadchodzący majowy weekend ośrodek turystyczny Polskich Kolei Linowych PKL w Solinie przygotował bogatą ofertę atrakcji dla wszystkich odwiedzających Bieszczady. Zadbał o to, aby zarówno najmłodsi, jak i ci starsi, mieli szansę na pełne wrażeń i niezapomniane chwile. Park Rozrywki Tajemnicza Solina otwiera swoje bramy, by gościć tłumy turystów, zapewniając mnóstwo rozrywki i niezwykłych przeżyć.

Atrakcje dla najmłodszych

Najmłodsi turyści będą mieli okazję zwiedzić Wioskę Czadów, Osadę Olbrzymów oraz inne magiczne zakątki. Marta Grzywa z biura prasowego PKL zapowiada, że na dzieci czekać będą również Zatopione Skarby Olbrzymów, Rusałkowy Ruczaj i Wąwóz Biesa. To doskonała okazja, by zanurzyć się w tajemniczym świecie Bieszczad i poznać fascynujące historie oraz legendy związane z tym regionem.

Od 1 do 5 maja ośrodek w Solinie zaplanował wyjątkową Czadową majówkę, pełną różnorodnych atrakcji dla turystów. Już na stacji dolnej gości powitają Rusałki, które zaskoczą najmłodszych niespodziankami, a na stacji Plasza czekać będzie minitron Tajemnicza Solina, przyciągający kolorowymi balonami.

Spektakle i konkursy

W parku Tajemnicza Solina przygotowano wiele ciekawych spektakli, w tym paradę z udziałem świtezianki Barbarelli oraz spotkania z postaciami takimi jak Czadowy Feliks i Melepeta Darko. To doskonała okazja, by dzieci wzięły udział w licznych konkursach z nagrodami i poczuły magię bieszczadzkiego klimatu.

Oprócz wyjątkowych wydarzeń, w ośrodku w Solinie dostępne będą również stałe atrakcje, takie jak niezapomniana podróż kolejką gondolową nad zaporą i taras na wieży widokowej. Goście będą mieli także okazję skosztować regionalnych specjałów w Karczmie Jawor i odpocząć w klimatycznej kawiarni.

Ośrodek PKL w Solinie to doskonałe miejsce na spędzenie majowego weekendu w Bieszczadach. Pozwól sobie na chwilę relaksu, ciesz się magicznymi widokami i zanurz się w fascynującym świecie tej wyjątkowej krainy. Majówka w Bieszczadach z ośrodkiem PKL w Solinie to gwarancja niezapomnianej przygody dla całej rodziny!

Majówka 2024 w Bieszczadach – ciekawe propozycje atrakcji

Oprócz atrakcji oferowanych przez ośrodek PKL w Solinie, majówka w Bieszczadach może zaoferować wiele innych niezapomnianych doświadczeń. To doskonały czas na odkrywanie malowniczych szlaków turystycznych, spacerowanie po urokliwych wioskach, czy relaks nad jeziorami i rzekami. Miłośnicy przyrody mogą wybrać się na wędrówkę szlakiem architektury drewnianej, podziwiając tradycyjne bieszczadzkie domy i cerkwie. Osoby poszukujące aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z rowerowych tras górskich czy też spływu kajakowego po Sanie. Dla miłośników historii i kultury Bieszczady oferują liczne zabytki, muzea regionalne oraz festiwale folklorystyczne, podczas których można poznać bogactwo tradycji i obyczajów tej niezwykłej krainy. Majówka w Bieszczadach to więc doskonała okazja do odkrywania piękna tego unikatowego regionu i tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Icon label
165 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *