Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » Caryńska Resort & SPA

Opis obiektu

Hotel „Caryńska Resort & SPA” położony jest w bardzo atrakcyjnym turystycznie regionie z widokiem na piękne Bieszczady, wśród lasów, gór bez zbędnego hałasu i zgiełku miast. Cisza i spokój to jeden z atutów tego hotelu.

Ośrodek oferuje szeroką gamę usług hotelowych, luksusowe apartamenty z saunami, kabinami SPA, jacuzzi oraz bogactwem atrakcji dla gości aktywnych i poszukujących spokoju. Rodzinom lub przyjaciołom, którzy chcą się zrelaksować, oferują również pokoje typu studio z bardzo funkcjonalnym wyposażeniem: łazienką i otwartą strefą SPA.

Goście zakwaterowani w Pensjonacie mogą nie tylko skosztować tradycyjnej polskiej kuchni, ale także doświadczyć południowej i autentycznej kuchni orientalnej. Dla naszych gości przygotowujemy tradycyjny chleb wypiekany w piecu chlebowym.

W hotelu jest mnóstwo atrakcji jak basen czy salon z ciekawą ofertą zabiegów SPA. Na terenie hotelu znajdują się także dwa małe zbiorniki wodne, w których pływają ryby i które to ryby można podziwiać z pergoli na wodzie.

Sprawdź pozostałe obiekty w pobliżu miejscowości Dwernik

Mapa

Icon label
116 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *