Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » Bieszczady Resort

Opis obiektu

Bieszczady Resort

Bieszczady Resort to urocze domki położone w malowniczej miejscowości Polańczyk, otoczonej bujną przyrodą i przepięknymi krajobrazami Bieszczadów. Oferują one wyjątkową atmosferę, która zachęca do relaksu i spędzania czasu na łonie natury.

Położony na terenie Bieszczady Resort taras oraz plac zabaw zapewniają doskonałe miejsca do odpoczynku i zabawy dla całej rodziny. W otoczeniu dużych obszarów zieleni, goście mogą cieszyć się ciszą i spokojem, oddychając świeżym górskim powietrzem. Bliskość jeziora sprawia, że miejsce to jest idealnym wyborem dla miłośników wodnych atrakcji.

Raj dla Miłośników Grillowania i Ogniska

Bieszczady Resort oferuje także doskonałe warunki do organizacji grillowania oraz ognisk. Goście mogą skorzystać z wyznaczonych miejsc na grilla i spędzić wieczór przyjemnie rozmawiając i delektując się aromatycznymi potrawami. Dla najmłodszych przygotowany został również uroczy plac zabaw, na którym dzieci mogą bezpiecznie bawić się i spędzać czas z radością.

Bieszczady Resort to miejsce niezwykle ciche i przyjemne, które zapewnia niezapomniane wrażenia z pobytu w sercu Bieszczad. Bliskość jeziora oraz baru, gdzie odbywają się koncerty i inne wydarzenia, sprawia, że goście mogą cieszyć się zarówno spokojem natury, jak i rozrywką w najlepszym wydaniu.

Kontakt

Werlas 32, 38-610

Sprawdź pozostałe obiekty w pobliżu miejscowości Polańczyk

Mapa

Icon label
16 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *