Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » Mononoke – Jurty nad Sanem

Opis obiektu

Mononoke – Jurty nad Sanem

Mononoke – Jurty nad Sanem to miejsce dzikie i magiczne, położne w Bieszczadach, nad rzeką San. Miejsce to jest idealne dla osób chcących oderwać się od szarej rzeczywistości życia w mieście. Aktualnie Glamping Mononoke oferuje 4 niezależne jurty z tarasami. Odległość między jurtami to ponad 30 metrów, co zapewnia dyskrecję i prywatność gościom. Jurty w obiekcie Mononoke – Jurty nad Sanem świetnie sprawdzają dla grup 2,3 lub nawet 4-osobowych. Jurty są niczym innym jak ekologicznymi, lekkimi budowlami o okrągłym kształcie, które zapewniają poczucie bezpieczeństwa i dobrej energii. Są również wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Ściany jurt są izolowane ekologiczną wełną drzewną, która zapewnia komfort cieplny nawet w dni zimowe. Ze względu na nieogrodzony teren i możliwość kontaktu z dzikimi zwierzętami, na teren Glampingu Mononoke obowiązuje zakaz wprowadzania czworonogów i innych zwierząt, wyłącznie ze względu na ich bezpieczeństwo.

Glamping Mononoke kontakt

Osoby, które chcą skontaktować się z obiektem Mononoke – Jurty nad Sanem w Smolniku, mogą zadzwonić pod numer +48 534 117 118. Numer ten jest dostępny od poniedziałku do piątku. Dzwoniąc, można uzyskać informacje na temat rezerwacji, dostępności jurt, atrakcji oraz innych kwestii związanych z obiektem. Inną opcją dla Glamping Mononoke jest kontakt mailowy pod adresem [email protected], gdzie odpowiedzi na pytania zwykle wysyłane są z maksymalnie w ciągu godziny.

Ile kosztuje nocleg w obiekcie Mononoke – Jurty nad Sanem?

Cennik Mononoke – Jurty nad Sanem zależy od liczby osób w jurcie oraz od sezonu. Minimalna długość pobytu w jurcie to 2 dni, a maksymalna ilość osób, jaka może w niej przebywać to 4 osoby.

W  sezonie wysokim, czyli od 1 maja do 6 listopada cena za nocleg (2 dni) wygląda następująco:

  • 1 osoba – 300 zł,
  • 2 osoby – 450 ,
  • 3 osoby – 500 zł,
  • 4 osoby – 550 zł

W sezonie niskim, czyli od 6 listopada do 1 maja, ceny ulegają zmianie:

  • 1 osoba – 300 zł,
  • 2 osoby – 400 zł,
  • 3 osoby – 450 zł,
  • 4 osoby – 500 zł

Glamping Mononoke Bieszczady jak dojechać?

Glamping Mononoke znajduje się w Bieszczadach, tuż przy granicy Polsko – Ukraińskiej, nad rzeką San. Trasę jaką należy pokonać, aby dostać się do obiektu można łatwo wyznaczyć poprzez odnośnik do Google Maps znajdujący się na naszej stronie. Mapa, która pozwoli wyznaczyć trasę znajduje się pod tabelą kontaktową i po kliknięciu przeniesie nas do aplikacji docelowej, gdzie wystarczy wpisać miejsce startowe trasy.

Mapa

Icon label
48 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *