Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » “Solinianka” Villas & Spa

Opis obiektu

Kompleks „Solinianka” Villas & Spa położony w niepowtarzalnej miejscowości, u podnóża malowniczych gór i wśród krystalicznie czystych jezior.

Ośrodek oferuje 31 przytulnych, bajkowych, komfortowych pokoi hotelowych wykonanych z gliny. Pokoje na parterze składają się z pokoju, przedpokoju, łazienki oraz tarasu z leżakami. Jeden z nich dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pokój na pierwszym piętrze jest przestronny i posiada łazienkę.

Pokoje „Solinianka” Villas & SPA posiadają niepowtarzalny wystrój wnętrz zgodny ze sztuką Feng Shui. Dekoracyjne stiuki z naturalnej gliny na okrągłych ścianach, bambusowe okiennice w oknach, haftowane zasłony i narzuty nadają im oryginalny, niepowtarzalny charakter.

Wszystkie pokoje posiadają wygodne łóżka, wygodne materace i dywaniki przy łóżku, szafki nocne z lampkami, lodówki, szafy, półki na bagaż, biurka z lampkami, czajniki, lustra na panelach, telewizory, parasole oraz wygodne krzesło. Łazienka wyposażona jest w prysznic, toaletę, umywalkę, suszarkę do włosów, lustro ze światłem, półkę na kosmetyki, kosmetyki hotelowe, ręczniki itp.

Sprawdź pozostałe obiekty w pobliżu miejscowości Solina

Mapa

Icon label
124 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *