Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » “Solny” – Resort w Bieszczadach

Opis obiektu

Cicha, spokojna okolica z dobrym dojazdem do okolicznych atrakcji oraz szlaków — w takim miejscu położony jest „Solny” – Resort w Bieszczadach. W trakcie pobytu można odpocząć od zgiełku miasta. Bardzo dużo miejsc parkingowych. Śniadania bardzo smaczne i urozmaicone. Menu restauracji dobrze skonstruowane. Pozwalała na wybór jak tradycyjnych, tak i lokalnych przysmaków. Cena adekwatna do jakości produktów i serwowanych porcji.

Bardzo przestronne apartamenty, wykończone w górskim stylu — zdecydowanie można tu wypocząć, do tego jeszcze są super urządzone, zaopatrzone we wszystko, co niezbędne, czyste i przytulne.

Na terenie obiektu można skorzystać z: basenu, trampolina, hamaki, oprócz tego plac zabaw, w środku sala zabaw dla dzieci, dużo zabawek, krzesełka do karmienia, siłownia, boisko do gry w piłkę nożną i siatkę. Do dyspozycji gości również sauna i jacuzzi.

Wynajmując domki, oferują również klimatyczne wieczory, które są idealnym odpoczynkiem po całym dniu wędrówki, gdy można usiąść przy ognisku, posłuchać regionalnej muzyki, koncerty na żywo, wypić ulubiony trunek i po prostu się zrelaksować, to bardzo świetny pomysł, który przyciąga nie tylko mieszkańców hotelu.

Sprawdź pozostałe obiekty w pobliżu miejscowości Dołżyca

Mapa

Icon label
86 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *