Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » Winnica Sztukówka

Opis obiektu

Winnica Sztukówka

Winnica Sztukówka to urokliwe miejsce, które zachwyca pięknem i tradycją winiarską. Winnica znajduje się na Podkarpaciu, na terenie Pogórza Strzyżowskiego, w gminie Frysztak. Wzgórze, na którym jest zlokalizowana, zorientowane jest w linii wschód-zachód, zaś samo gospodarstwo wraz z Winnicą wyeksponowane jest do słońca na południowym stoku.

Winnicę założono w 2009 roku i zajmowała obszar 1 ha, lecz w roku 2016 roku dosadzono zostało kolejne 0,6 ha, zaś w maju 2020 roku doszły kolejne 2 ha, co daje łącznie 3,6ha.

To idealne miejsce na odosobniony odpoczynek i refleksję. Znajdziesz tu spokój i ciszę, które pozwolą oderwać się od zgiełku codzienności. Przyroda otaczająca winnicę stanowi oazę oddechu dla ciała i ducha. To również centrum artystycznego rozwoju, gdzie artyści różnych dziedzin mogą czerpać inspirację z przyrody, tworząc swoje arcydzieła. Winnica Sztukówka jest przestrzenią kreatywności i wyobraźni, a każdy kamień tego miejsca opowiada swoją historię.

Winnica Sztukówka kontakt

Osoby, którym wpadła w oko oferta Winnicy Sztukówka, mogą w szybki i łatwy sposób skontaktować się z właścicielami obiektu. Dla chętnych dostępny jest numer telefonu kontaktowego: +48 605 539 422, który umożliwia rozmowę, uzyskanie informacji o dostępności apartamentów i dokonaniu rezerwacji pobytu. Istnieje także opcja skorzystania z komunikacji mailowej poprzez wysłanie wiadomości pocztą elektroniczną na adres: [email protected]. Ten adres umożliwia przekazanie zapytań, próśb i rezerwacji noclegów, a także uzyskanie informacji o ofertach, usługach i aktualnych rabatach. Ponadto oprócz tradycyjnych form kontaktu, możliwe jest wysłanie wiadomości prywatnej z zapytaniem na stronie Facebook, bądź na Instagramie, gdzie występuje w ostatnim czasie spora aktywność.

Winnica Sztukówka Bieszczady oferta

Do dyspozycji w obiekcie Winnica Sztukówka znajduje się dwa apartamenty:

  1. Apartament dwuosobowy, który składa się z jednej klimatyzowanej sypialni, kuchni z częścią dzienną oraz łazienki. W sypialni znajduje się wygodne łóżko, które może być zarówno dwuosobowe, jak i dwa pojedyncze. Wyposażenie sypialni obejmuje również szafę, stolik i telewizor, co zapewnia dodatkowy komfort pobytu. Kuchnia została kompleksowo zaopatrzona i zawiera mikrofalówkę, piekarnik, lodówkę, zmywarkę, czajnik, ekspres do kawy oraz naczynia, dzięki czemu goście mają możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków. W części dziennego znajduje się wygodna kanapa oraz stół dla dwóch osób, co sprzyja relaksowi i wspólnym posiłkom. W łazience goście mają dostęp do pralki oraz suszarki do włosów, a ręczniki są zapewnione. Na terenie obiektu dostępny jest parking, altana otoczona winnicą, wygodne leżaki, wiaty z grillem oraz piękne tereny zielone.
  2. Apartament dla czterech osób, złożony z dwóch klimatyzowanych sypialni, kuchni z przestronnym salonem oraz łazienki. W sypialniach znajdują się wygodne łóżka, które mogą być zarówno dwuosobowe, jak i pojedyncze. Dodatkowo w sypialniach dostępna jest szafa, stolik i telewizor, zapewniające wygodę i komfort. W pełni wyposażona kuchnia zawiera mikrofalówkę, piekarnik, lodówkę z kostkarką do lodu, zmywarkę, czajnik, ekspres do kawy oraz naczynia, co umożliwia samodzielne przygotowywanie posiłków. W części dziennego znajdują się dwie kanapy ze stolikiem, telewizor oraz duży stół jadalny, co sprzyja miłemu spędzaniu czasu wspólnie. Apartament ma bezpośrednie wyjście na 36-metrowy taras, z którego można podziwiać widok na urokliwą winnicę. Łazienka została wyposażona w pralkę oraz suszarkę do włosów, a ręczniki są zapewnione dla gości.

Dodatkowo, można wypożyczyć rower KTM w cenie 50 zł/dzień, a lokalizacja obiektu jest idealna dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, z bliską dostępnością wypożyczalni kajaków (do spływu Wisłokiem), stadniny koni oraz wyciągu narciarskiego.

Winnica Sztukówka cennik

Ceny za pobyt w obiekcie Winnica Sztukówka uzależnione są od wybranej opcji. Aktualnie możliwe do wyboru są dwie oferty:

  1. Wersja „Prestiż” – Minimalny pobyt wynosi 2 dni. Cena za dobę – 399 zł.
  2. Wersja „Luksus” – Minimalny pobyt wynosi 2 dni. Cena za dobę – 899 zł.

Chcąc dogadać szczegóły oferty należy kontaktować się z właścicielami obiektu.

Kontakt

Mapa

Icon label
31 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *