Skip to content
Menu
Strona główna » Aktualności » I Love Czarna – VIII Bieszczadzki Festiwal Sztuk już w najbliższy weekend

I Love Czarna – VIII Bieszczadzki Festiwal Sztuk już w najbliższy weekend

Spis treści

VIII Bieszczadzki Festiwal Sztuk „I Love Czarna” czyli popularny festiwal mający miejsce w Czarnej. Niezwykła atmosfera i mnóstwo atrakcji idealnie opisują to nadchodzące wydarzenie.

VIII Bieszczadzki Festiwal Sztuk I Love Czarna nadchodzi!

Czujesz to? To ekscytujące mrowienie w powietrzu, które zwiastuje nadchodzący VIII Bieszczadzki Festiwal Sztuk – „I love Czarna”! Już wkrótce malownicza miejscowość Czarna zamieni się w magiczne królestwo sztuki, pozytywnej energii i radości. Wydarzenie to przyciąga rosnące rzesze entuzjastów sztuki, którzy z niecierpliwością wyczekują tego jedynego w swoim rodzaju festiwalu.

Całość tego wydarzenia odzwierciedla ducha społeczności lokalnej, która tworzy tę magiczną atmosferę. Wszyscy – od organizatorów, poprzez artystów, po gości – dzielą tę samą pasję i miłość do kultury. To właśnie ta energia i zaangażowanie sprawiają, że festiwal I LOVE CZARNA jest tak niezwykły.

Na scenie, pod wiatą bieszczadzkiego nieba, odbywa się prawdziwe widowisko artystyczne. Poetycka śpiewanka, nostalgiczne pieśni i wpadająca w ucho muzyka folkowa wypełniają przestrzeń, tworząc unikatową harmonię dźwięków. Występy zespołów takich jak „Kapela z Przypadku”, „Kriva Drina” oraz „WoWaKin & Goście” to prawdziwa uczta dla słuchaczy, pozwalająca na pełne zanurzenie się w niepowtarzalnej kulturze Bieszczadów.

Pierwszy Bieszczadzki festiwal sztuk w Czarnej

Nie tylko muzyka, ale także teatr ognia, jakim jest spektakl grupy AURORA, zachwyci wszystkich obecnych. Zapierające dech w piersiach układy ogniste i wyjątkowa atmosfera pochodni sprawią, że niebo wyda się magiczne.

Jarmark Rękodzieła, to miejsce, które zaprasza do odkrywania niesamowitych talentów lokalnych artystów i rzemieślników. Podziwiać można prace malarskie, ceramikę, wyjątkową biżuterię i wiele innych rękodzielniczych skarbów. Dla miłośników sztuki przewidziano warsztaty garncarstwa, kowalstwa i malowania na drewnie, gdzie można spróbować swoich sił i stworzyć unikatowe dzieło.

To jednak nie tylko festiwal sztuki, ale także okazja do zdobywania wiedzy. Festiwalowy Punkt Pocztowy i Bieszczadzka Księgarenka to miejsca, gdzie informacje i ciekawostki są w zasięgu ręki. To szansa na zgłębienie tajemnic tej fascynującej okolicy.

A co z apetytem? Czarna gości smakoszy i entuzjastów lokalnej kuchni, którzy mogą delektować się regionalnymi potrawami przygotowanymi przez lokalne gospodynie. To prawdziwa uczta dla podniebienia i okazja do odkrywania smaków związanych z tym regionem. Na Giełdzie Produktu Lokalnego znajdą się przysmaki dla miłośników zdrowej i ekologicznej żywności.

VIII Bieszczadzki Festiwal Sztuk – „I love Czarna” to wydarzenie, które podkreśla wartość wspólnoty, różnorodności kulturowej i siłę sztuki w łączeniu ludzi. To czas, kiedy odkrywamy nowe talenty, czerpiemy inspirację i dzielimy się radością wspólnego przeżywania kulturowego doświadczenia. Przybywajcie licznie! To niezwykłe święto sztuki czeka na Was!

Icon label
122 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *