Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » Agroturystyka Bliźniaczek

Opis obiektu

Agroturystyka Bliźniaczek

Agroturystyka Bliźniaczek to urokliwe miejsce, które zapewnia niezapomniany wypoczynek. Położona w bliskim otoczeniu natury, agroturystyka oferuje spokój i harmonię dla wszystkich odwiedzających. Goście Agroturystyki Bliźniaczek mogą wybrać spośród komfortowych pokoi, które są urządzone w tradycyjnym stylu, tworząc przytulną atmosferę. To doskonałe miejsce do odpoczynku po pełnym atrakcji dniu. Agroturystyka Bliźniaczek to również doskonałe miejsce na skosztowanie tradycyjnych, domowych potraw, przygotowanych z lokalnych, świeżych produktów. To idealne miejsce dla rodzin, par i wszystkich, którzy pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i spędzić czas w harmonii z naturą. Agroturystyka Bliźniaczek zapewnia niezapomniane chwile i autentyczne doświadczenia wiejskiego życia.

Agroturystyka Bliźniaczek kontakt

Wszystkie osoby zainteresowane pobytem w Agroturystyce Bliźniaczek są zapraszane do kontaktu. Zespół obiektu jest dostępny w ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48 502 13 26 66. To bardzo szybki, prosty i przyjemny sposób na uzyskanie informacji dotyczących rezerwacji pobytu, dostępności apartamentów oraz szersze poznanie oferty obiektu. Miła i profesjonalna obsługa chętnie odpowie na wszelkie zapytania i w razie potrzeby pomoże w wyborze odpowiedniej oferty. Innym sposobem skontaktowania się jest opcja wysłania wiadomości pocztą elektroniczną na adres mailowy: [email protected]. Odpowiedź na zapytania wysłane pocztą mailową zwykle odsyłane są w ten sam dzień, w którym wysłana została wiadomość.

Agroturystyka Bliźniaczek – oferta

Osoby ceniące aktywny wypoczynek mają do dyspozycji wiele atrakcji. W okolicy agroturystyki znajdują się malownicze szlaki turystyczne, idealne do pieszych wędrówek, a także trasy rowerowe, które umożliwiają odkrywanie piękna okolic na dwóch kółkach. Dla miłośników natury i zwierząt, Agroturystyka Bliźniaczek oferuje możliwość uczestniczenia w codziennych pracach gospodarstwa oraz kontaktu z lokalnymi zwierzętami. Do dyspozycji najmłodszych jest również plac zabaw, który znajduje się w ogrodzie. Plac zabaw składa się z dużej piaskownicy, w której znajdują się niezbędne przedmioty takie jak łopatka czy wiaderko, z małego domku do którego można wejść oraz dużej huśtawki, która pomieści nawet 4 osoby!

Agroturystyka Bliźniaczek – cennik

Po dokonaniu wpłaty na konto 50% zaliczki rezerwacja zostaje potwierdzona i wiążąca. Wpłata zaliczki oznacza jednocześnie akceptację regulaminu. Dla dłuższych pobytów istnieje możliwość negocjacji indywidualnych rabatów z właścicielem. Aktualny cennik dla Agroturystyka Bliźniaczek wygląda następująco:

  • Apartament z tarasem „1 piętro” (2 pokoje + aneks kuchenny, jadalnia, 40m 2 taras, łazienka, 6 miejsc do spania)325zł/noc
  • Apartament „2 piętro” (2 pokoje + aneks kuchenny, jadalnia, łazienka – 6 miejsc do spania)295zł/noc
  • Apartament „Parter” (pokój trzyosobowy, duża kuchnia z wyjściem na ogród, łazienka)165 zł/noc

W razie jakichkolwiek pytań zalecany jest kontakt z obsługą obiektu.

Kontakt

ul. Ogrodowa 12, 38-481 Rymanów Zdrój

Mapa

Icon label
16 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *