Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » Agroturystyka u Psotki

Opis obiektu

Agroturystyka u Psotki Bieszczady

Agroturystyka u Psotki zaprasza do odkrycia tego urokliwego miejsca. Położona w malowniczym otoczeniu, agroturystyka oferuje niezapomniany wypoczynek w zgodzie z naturą. Goście Agroturystyki u Psotki mają do dyspozycji wygodne pokoje, które są urządzone w przytulnym stylu, tworząc atmosferę relaksu i wyciszenia. Dla miłośników aktywnego wypoczynku, w okolicy agroturystyki znajdują się liczne szlaki turystyczne, które zachęcają do pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek, umożliwiających odkrywanie piękna okolic. W Agroturystyce u Psotki można także poczuć magię życia na wsi, uczestnicząc w codziennych pracach gospodarstwa i kontaktując się z lokalnymi zwierzętami. To idealne miejsce na chwile wytchnienia od zgiełku miasta i możliwość spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi w sielskim otoczeniu. Agroturystyka u Psotki serdecznie zaprasza gości do doświadczenia autentycznego uroku wiejskiego życia i zanurzenia się w harmonii natury.

Agroturystyka u Psotki kontakt

Zainteresowani ofertą obiektu Agroturystyka u Psotki proszeni są o kontakt telefoniczny. Osoby odpowiedzialne za obiekt są do dyspozycji pod numerem telefonu +48 721 518 827. Jest to bardzo szybki, prosty i przyjemny sposób na dopytanie się wszelkich kwestii dotyczących rezerwacji pobytu, dostępności pokoi oraz wolnych terminów. Mili właściciele z pewnością odpowiedzą na wszystkie zapytania, a w razie potrzeby pomogą z wybraniem odpowiedniej oferty.

Agroturystyka u Psotki – oferta

Dla miłośników aktywnego wypoczynku, w okolicy agroturystyki znajdują się liczne szlaki turystyczne, które zachęcają do pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek, umożliwiających odkrywanie piękna okolic. W Agroturystyce u Psotki można także poczuć magię życia na wsi, uczestnicząc w codziennych pracach gospodarstwa i kontaktując się z lokalnymi zwierzętami. Nieopodal agroturystyki znajduje się las, w którym znajdują się liczne ścieżki zarówno rowerowe jak i piesze. Las jest bardzo czysty, a teren płaski, co sprawia, że nawet amatorzy jazdy rowerowej i pieszych wycieczek bez problemu dadzą radę pokonać wyznaczone trasy. Zaledwie kilka metrów od domu znajduje się strefa wypoczynku na świeżym powietrzu. Osoby młodsze mogą zabawiać się do woli na trampolinie, bądź huśtawce. Dla dorosłych przygotowane są hamaki, w których można się odprężyć.

Cennik Agroturystyka u Psotki

Agroturystyka u Psotki oferuje domek, który może pomieścić aż 10 osób. W gospodarstwie zapewniono 4 sypialnie, kuchnię z lodówką i piekarnikiem, a także 2 łazienki z prysznicem, kapciami oraz pralką. Do dyspozycji gotowe są również zawsze świeże i czyste ręczniki oraz pościel. Cennik dla Agroturystyki u Psotki wygląda następująco:

  • 4 osoby – 220 zł/noc
  • 5 osób – 275 zł/noc
  • 6 osób – 330 zł/noc
  • 7 osób – 385 zł/noc
  • 8 osób – 440 zł/noc
  • 9 osób – 484 zł/noc
  • 10 osób – 534 zł/noc

W celu uzyskania szczegółowych informacji, wszyscy proszeni są o kontakt telefoniczny z właścicielami obiektu.  

Kontakt

Kuźmina 9, 37-744

Mapa

Icon label
37 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *