Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » Agroturystyka “Nad Wołosatką”

Opis obiektu

Gospodarstwo agroturystyczne „Nad Wołosatką” położone w pięknym, ekologicznym, czystym terenie Parku Krajobrazowego Doliny Sanu, otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Znajdujemy się tuż nad brzegiem rzeczki Wołosatki w miejscowości Stuposiany.

Szum pobliskiej rzeki Wołosatki, położonej jedyne 70 m od naszego domku, doskonale odpręża i relaksuje, sprawia, że budząc się rano, jesteś wypoczęty oraz gotów do kolejnych wycieczek po udekorowanych przez naturę szlakach turystycznych.

Wszystkie pokoje są wyposażone w osobne łóżka oraz łazienki z kabiną prysznicową. Dwa pokoje są wyposażone w duże balkony widokowe. Cały domek Gospodarstwa Agroturystycznego jest nowo pobudowanym domkiem i dlatego wszystkie pokoje są nowo umeblowane, zachowując odpowiednią stylizację. Nasz apartament jest wyposażony w oryginalne stylowe, dębowe meble. Składa się z pokoju dziennego, łazienki z natryskiem prysznicowym oraz sypialni. Odrębny duży kominek, przy którym miło można spędzać zimowe wieczory oraz TV LCD.

Do dyspozycji wszystkich Gości jest wspólny salon z kominkiem oraz jadalnia z 3 stylowymi drewnianymi stołami i telewizorem. Dla tych, którzy chcą coś przygotować — jest w pełni wyposażoną kuchnia.

 

Sprawdź pozostałe obiekty w pobliżu miejscowości Stuposiany

Mapa

Icon label
17 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *