Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » Agroturystyka “Źródło Odnowy”

Opis obiektu

Dobry, zdrowy odpoczynek – bardzo czysta alkaliczna woda źródlana pH-8. Wzgórza Jeziora Solińskiego i Bieszczadów oraz doskonała baza wypadowa na szlaki turystyczne. Oferują Państwu komfortowe pokoje urządzone w klasycznym stylu z drewnianymi elementami i widokiem na Magurę Łomniańską i Ostre.

W każdym pokoju znajduje się wygodne łóżko i łazienka, a niektóre dysponują balkonem, bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem. Gospodarstwo posiada duży teren rekreacyjny ok. 1 ha ze źródłem wody pitnej o czystym i doskonałym smaku, co potwierdza odbiór Sanepidu. Woda źródlana doda smaku dla przyjemniejszego odpoczynku.

Wiata grillowa, miejsce na ognisko, z widokiem na góry Żuków. Oferuję Państwu możliwość bezpośredniego kontaktu z esencją Bieszczad. Właściciele mogą organizować wycieczki szlakami bieszczadzkich cerkwi oraz przydrożnych krzyży. Źródło odrodzenia. Świeże powietrze, piękny las, obfita przyroda, spokojni i pomocni gospodarze i to jeszcze nie wszytko, co oferuje „Źródło Odnowy”.

Kontakt

Czarna Górna 188, 38-710 Czarna Górna

Sprawdź pozostałe obiekty w pobliżu miejscowości Czarna Górna

Mapa

Icon label
13 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *