Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » Camping Górna Wetlinka

Opis obiektu

Camping Górna Wetlinka 

Camping Górna Wetlinka to idealne miejsce na wypoczynek dla miłośników natury. Jest on położony w malowniczej okolicy i oferuje wiele atrakcji dla turystów z całego świata. Na terenie ośrodka znajdują się nowoczesne domki letniskowe oraz pola namiotowe, które zapewniają wygodne i komfortowe warunki pobytu. Oczywiście Bieszczady Camping Górna Werlinka to również doskonała baza wypadowa do zwiedzania najpiękniejszych miejsc w Bieszczadach. W pobliżu znajdują się szlaki turystyczne oraz atrakcje turystyczne, takie jak zamek w Odrzykoniu, Twierdza Sanocka czy Muzeum Przyrodnicze w Ustrzykach Dolnych.

Ośrodek jest bardzo przyjazny dla rodzin z dziećmi, oferując wiele rozrywek dla najmłodszych. Dla chętnych organizowane są również wycieczki piesze i rowerowe, w trakcie których można podziwiać piękno Bieszczad. Camping Górna Wetlinka Bieszczady to idealne miejsce dla osób, które chcą wypocząć z dala od zgiełku miasta, wśród górskiej przyrody. Przyjazna atmosfera, wygodne zakwaterowanie oraz wiele atrakcji sprawiają, że każdy pobyt na tym ośrodku będzie niezapomnianym przeżyciem.

Bieszczady Camping Górna Wetlinka nocleg

Przede wszystkim Camping Górna Wetlinka Bieszczady oferuje swoim gościom wiele opcji noclegowych, które zapewniają wygodny oraz bardzo komfortowy pobyt. Warto zaznaczyć, że na terenie ośrodka znajdują się nowoczesne domki letniskowe, wyposażone w łazienki, aneksy kuchenne oraz sypialnie. Dostępne są również pola namiotowe, gdzie można rozbić własny namiot lub skorzystać z wynajmu namiotów.

Każdy nocleg zapewnia prywatność oraz ciszę i spokój, co pozwala na pełen relaks i regenerację sił wśród górskiej przyrody. Dodatkowo ośrodek oferuje wiele udogodnień, takich jak parking, miejsce na ognisko oraz plac zabaw dla dzieci, co sprawia, że pobyt na Camping Górna Wetlinka Bieszczady jest wyjątkowo przyjemny i komfortowy.

Camping Górna Wetlinka kontakt

Zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z obsługą obiektu Bieszczady Camping Górna Wetlinka kontakt mogą wykonać to na kilka sposobów. Na stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy, który pozwala zarezerwować dokładny termin pobytu. Koniecznie należy tam podać wszystkie istotne informacje takie jak data przyjazdu, liczba gości, imię, nazwisko, numer telefonu, a także adres poczty elektronicznej. Dodatkowo interesanci mogą zawrzeć w nim również swoje dodatkowe życzenia. 

Najszybszym kanałem kontaktowym jest skorzystanie z podanego numeru telefonu. Realizując połączenie w danej chwili można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na zapytania. Telefon do obsługi obiektu funkcjonuje pod numerem (013) 468 47 76 lub 606 151 507. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected]. Oczywiście odpowiedzi zwrotne udzielane są najszybciej jak to możliwe.

Aktualnie działający numer telefonu do obsługi obiektu Camping Górna Wetlinka to: (013) 468 47 76 lub 606 151 507
Adres e-mail: [email protected]

Caping Górna Wetlinka adres: Camping Górna Wetlinka, 38-608 Wetlina

Jak dojechać do Capingu Góna Wetlinka?

Obiekt, jakim jest Camping Górna Wetlinka Bieszczady znajduje się w miejscowości Wetlina, w województwie podkarpackim. Turyści dojadą tam, korzystając  z drogi krajowej o numerze 896. Osoby, które podróżują z południa powinny kierować się w stronę Ustrzyk Dolnych, a następnie w kierunku Wetliny. W przypadku turystów, którzy wybierają się tam z północy, powinni zacząć od Sanoka i skręcić w kierunku Leska, a następnie Wetliny.

Z tego względu, że na terenie ośrodka znajduje się duży parking, turyści mogą bezpieczenie zostawić swój samochód. Istnieje również możliwość dojazdu autobusem lub pociągiem do pobliskich miejscowości, takich jak Ustrzyki Dolne czy Cisna, a następnie skorzystanie z lokalnego transportu lub taksówki.

Kontakt

Sprawdź pozostałe obiekty w pobliżu miejscowości Wetlina

Mapa

Icon label
284 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *