Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » “Chaty Anety”

Opis obiektu

Kompleks „Chaty Anety” zlokalizowany w miejscowości Bóbrka, położonej w fantastycznej dolinie pomiędzy zaporami Solina, Myczkowce. Dzięki takie lokalizacji obiekt zapewnia łatwy dostęp do atrakcji i ciekawych lokali gastronomicznych.

Domki rewelacyjne wykonane i urządzone w stylu idealnie pasującym do miejsca. W kuchni jest wszystko jak w domu dosłownie, począwszy od zmywarki i ekspresu ciśnieniowego po blender, toster, opiekacz. W chacie są wszystkie udogodnienia, żeby mieszkać z dziećmi, są zabawki, krzesełko do karmienia, mata do zabawy dla niemowlaka, łóżeczko turystyczne, nawet nocnik i wanienka. Również jest bardzo ładny plac zabaw. Koło domku są leżaki, każdy domek ma grilla, stół wraz z ławami i huśtawką. Pomimo niewielkich odległości pomiędzy budynkami można czuć się swobodnie i jest zapewniona prywatność.

Sklep spożywczy 3 minuty piechotą od miejsca pobytu. Dodatkową atrakcją jest sauna oraz balia. Dobry kontakt z właścicielką. Warto spróbować również lokalnych wyrobów, proponowanych przez Panią Anetę.

Kontakt

Sprawdź pozostałe obiekty w pobliżu miejscowości Bóbrka, Uherce Mineralne

Mapa

Icon label
15 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *