Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » Gęsi Zakręt

Opis obiektu

Gęsi Zakręt Bieszczady

Gęsi Zakręt w Bieszczadach to miejsce nietuzinkowe, które trudno zaszufladkować w tradycyjne kategorie noclegowe. Nie jest to ani typowa agroturystyka, ani pensjonat, a z pewnością nie można go określić mianem hotelu. Różnica tkwi nie tyle w aspektach prawnych, co w podejściu i filozofii, z jaką prowadzone jest to miejsce. Założyciele Gęsiego Zakrętu podchodzą do swojej roli nie jak do zwykłej pracy, ale jak do dzielenia się fragmentem własnego życia z innymi. To, czym Gęsi Zakręt Bieszczady jest dla odwiedzających, zależy od ich indywidualnych odczuć i doświadczeń. Dla jednych może to być po prostu dom, miejsce ciepłe, przytulne i pełne spokoju. Dla innych zaś staje się on metaforycznym Gęsim Zakrętem – miejscem, które skręca z utartych ścieżek i oferuje coś więcej niż typowy nocleg.

Gęsi Zakręt kontakt

Osoby zainteresowane skontaktowaniem się z obsługą miejsca Gęsi Zakręt kontakt mają kilka możliwości. Mogą one zadzwonić bezpośrednio pod numer telefonu 502 224 643, gdzie będą mogły rozmawiać z przedstawicielami obiektu, aby uzyskać więcej informacji lub dokonać rezerwacji. Alternatywnie, dla tych, którzy preferują komunikację pisemną, istnieje możliwość wysłania wiadomości e-mail na adres [email protected]. Zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy są dostępne dla gości oraz osób zainteresowanych ofertą Gęsiego Zakrętu, zapewniając szybki i wygodny sposób na nawiązanie komunikacji z obsługą. Gęsi Zakret w Zadwórzu telefon: 502 224 643 Adres e-mail: [email protected]

Gęsi Zakręt Bieszczady cennik

Jak podają właściciele w Gęsim Zakręcie, położonym w malowniczych Bieszczadach dla osób dorosłych cena za dobę wynosi 110 zł, jednak obiekt oferuje specjalne zniżki dla sportowców, o których szczegóły można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z obsługą. Rodziny z małymi dziećmi mogą również liczyć na odpowiednie ulgi. Dzieci do 3 roku życia są przyjmowane bez dodatkowych opłat. Dla dzieci w wieku do 6 lat przewidziano zniżkę 50% z regularnej stawki za nocleg. Jeśli chodzi o posiłki, Gęsi Zakret w Zadwórzu oferuje możliwość dokupienia śniadań oraz obiadokolacji. Śniadanie dostępne jest w cenie 30 złotych od osoby, natomiast obiadokolacja kosztuje 60 złotych za osobę. Warto zaznaczyć, że możliwość zamówienia obiadokolacji wymaga wcześniejszego uzgodnienia z personelem, co pozwala na dostosowanie oferty kulinarnej do indywidualnych preferencji i potrzeb gości. Tak skonstruowany cennik pozwala gościom na elastyczne planowanie pobytu, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań, co czyni Gęsi Zakręt atrakcyjnym miejscem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i aktywnych sportowców poszukujących odpoczynku w sercu Bieszczad.

Agroturystyka Gęsi Zakręt cennik:

  • osoba dorosła 110zł / doba
  • dzieci do lat 3 gratis
  • dzieci do lat 6 – 50%
  • śniadanie 30 zł / osobę
  • obiadokolacja 60 zł / osobę (po wcześniejszym ustaleniu)

Ceny aktualne na maj 2024.

Kontakt

Zadwórze 1A, 38-700 Ustrzyki Dolne

Sprawdź pozostałe obiekty w pobliżu miejscowości Ustrzyki Dolne

Mapa

Icon label
23 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *