Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » Forrest Glamp

Opis obiektu

Forrest Glamp w Jaśliskach

Forrest Glamp to glamping położony na pograniczu Beskidu Niskiego i Bieszczad. Glamping Forrest to miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się ciszą i spokojem lasu. Znajdujący się nieopodal las pozwala posłuchać szumu rzeki i śpiewu ptaków, a także podziwiać piękno przyrody. Forest Glamp oferuje komfortowe namioty i domek, wyposażone we wszystko, co potrzebne do wypoczynku. W każdym namiocie znajduje się wygodne łóżko, miękkie poduszki, ciepły prysznic i gotowa do zaparzenia kawiarka. Podczas pobytu w Forest Glamp można skorzystać z wielu atrakcji, takich jak leśne wędrówki, warsztaty w drewnie i warsztaty łyżkarskie. Forest Glamp to idealne miejsce na relaks i odpoczynek, między innymi dlatego, że umożliwia podziwianie malowniczych widoków i oszałamiających zachodów słońca. 

Forrest Glamp kontakt

Obiekt Forrest Glamp zapewnia obsługę klienta pod numerem telefonu +48 666 027 820. Numer jest dostępny dla gości i potencjalnych gości w celu uzyskania informacji na temat rezerwacji, dostępności namiotów i atrakcji jakie oferuje obiekt. Pracownicy obiektu są zawsze gotowi udzielić odpowiedzi na pytania i spełnić wszelkie potrzeby gości. Forrest Glamp kontakt telefoniczny  to łatwy i skuteczny sposób na rozmowę z obsługą obiektu. Jest również opcja kontaktu mailowego, pod adresem e-mail: [email protected], gdzie w przeciągu kilkudziesięciu minut nadejdzie wiadomość zwrotna z odpowiedzią na pytania. 

Oferta Forrest Glamp Bieszczady

Forrest Glamp to miejsce, w którym możesz odkryć wyjątkową historię Jaślisk i piękno beskidzkich lasów, oferując wiele aktywności, takich jak leśne przygody, warsztaty z rzeźbienia w drewnie  i warsztaty łyżkarskie dla wszystkich. Pracownicy obiektu to miłośnicy przyrody i karpackich lasów, którzy wskażą najpiękniejsze miejsca Beskidu Niskiego. Na warsztatach rzeźbienia w drewnie nabiera się wszystkie potrzebne umiejętności do wytwarzania różnych przedmiotów z drewna, takich jak miski, talerze i figurki. Warsztaty łyżkarskie to świetna zabawa dla wszystkich, bez względu na wiek. Znajdzie się coś również dla fanatyków polskich filmów, gdyż podczas pobytu w Forrest Glamp będzie możliwość odwiedzenia miejsc, w których nakręcono filmy takie jak: „Boże Ciało” czy „Twarz”.

Jak dojechać do Forrest Glamp?

Wszelkie dane potrzebne, aby dojechać do obiektu Forrest Glamp, znajdują się na na naszej stronie internetowej. Można tam znaleźć dokładną lokalizację, a w lewym górnym rogu Mapy Google, znajdują się wskazówki jak dojechać do obiektu Forrest Glamp. Wystarczy wpisać aktualną lokalizację, a wyświetli się gotowa trasa oraz opis dróg jakimi należy się kierować, by dotrzeć do naszego obiektu.

Mapa

Icon label
75 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *