Skip to content
Menu
Strona główna » Noclegi » Silence Glamp – Glamping Bieszczady

Opis obiektu

Silence Glamp – Glamping Bieszczady

Silence Glamp – Glamping Bieszczady to wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na lokalizację. Przyjeżdżając tu można poczuć niesamowity spokój i mieć możliwość oderwania się od zgiełku obcując bezpośrednio z naturą. Namioty w Bieszczadach zlokalizowane są przy samym lesie, a do dyspozycji jest mnóstwo terenu włącznie z prywatnym lasem oraz tarasem na drzewie. Obiekt Silence Glamp wyposażony jest tak, jak każdy standardowy domek więc na pewno niczego nie zabraknie. Silence Glamp to możliwość kontaktu z naturą w komfortowych warunkach, gdzie można chwilowo uciec od życia w wielkim mieście i wypocząć, oddychając czystym powietrzem. Silence Glamp znajduje się przy samym lesie, dlatego ze względów bezpieczeństwa, nie zaleca się zabierać ze sobą czworonogów.

Silence Glamp – Glamping Bieszczady kontakt

Osoby, które chcą skontaktować się z personelem obiektu Silence Glamp – Glamping Bieszczady w Ustrzykach Dolnych, mogą zrealizować połączenie pod numerem telefonu +48 794 172 154. Dzięki temu numerowi jest możliwość bezpośrednio porozmawiać z obsługą obiektu w celu uzyskania wszelkich potrzebnych informacji odnośnie rezerwacji namiotu, dostępności namiotów, a także dowiedzieć się więcej o atrakcjach jakie oferuje obiekt. Silence Glamp – Glamping Bieszczady kontakt telefoniczny to aktualnie jedyny sposób na rozmowę z personelem, lecz informujemy, że w krótce pojawi się również możliwość kontaktu drogą mailową.

Silence Glamp – Glamping Bieszczady cennik

Ceny w obiekcie Silence Glamp – Glamping Bieszczady mogą się różnić w zależności od terminu, zasad działalności hotelu itp. Cennik Silence Glamping jest uzależniony od liczby osób. Przy rezerwacji na minimum dwie noce ceny prezentują się następująco:

  • Jedna osoba – 815zł,
  • Dwie osoby – 915 zł,
  • Trzy osoby – 1315 zł,
  • Cztery osoby – 1715 zł,

Oferta Silence Glamp – Glamping Bieszczady

Camping Silence Glamp oferuje atrakcje, takie jak jazda na rowerze i piesze wycieczki po bieszczadzkich szlakach. Do dyspozycji gości jest wiele tras rowerowych o różnym stopniu trudności, a także wiele ścieżek leśnych. Glamping położony jest w pięknym miejscu, w otoczeniu starych drzew i śpiewu ptaków. Kilkugodzinny spacer leśnymi ścieżkami to doskonały sposób na relaks i odpoczynek. Podczas spaceru można podziwiać piękno przyrody, pooddychać świeżym powietrzem i oczyścić umysł. Silence Glamp to idealne miejsce na aktywny wypoczynek w otoczeniu pięknej przyrody.

Kontakt

Mapa

Icon label
24 Wyświetleń

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *