Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Kiczera SKI – wyciąg narciarski Puławy

Kiczera SKI – wyciąg narciarski Puławy

Spis treści

Puławy Wyciąg

Atrakcja, jaką jest Puławy Wyciąg oferuje narciarzom ogromną przyjemność związaną ze sportem zimowym. Osoby, które się tam wybierają nie muszą być profesjonalistami. W związku z tym początkujące osoby mogą odbyć szkolenie z narciarstwa oczywiście wtedy, kiedy zarezerwują oni telefoniczne dany termin. Wyciąg Narciarski Puławy umożliwia również chodzenie na nartach turowych lub biegówkach.

Kiczera SKI cennik

Ważnym aspektem jest to, że dotyczący Wyciąg Puławy cennik jest zróżnicowany w zależności od rodzaju karnetu, który zakupi klient. Narciarze mogą wykupić bilety trzygodzinne, czterogodzinne lub sześciogodzinne. Normalny bilet trzygodzinny kosztuje osiemdziesiąt złotych, natomiast ulgowy siedemdziesiąt złotych. Koszt czterogodzinnego biletu normalnego to dziewięćdziesiąt złotych a ulgowego osiemdziesiąt złotych. Jeśli chodzi o karnet sześciogodzinny, normalny bilet kosztuje dziewięćdziesiąt osiem złotych, a ulgowy osiemdziesiąt osiem złotych. Trzeba też wiedzieć, że wieczorna jazda na Wyciągu Narciarskim Kiczera Puławy w godzinach 17:00-21:00 kosztuje sześćdziesiąt lub pięćdziesiąt pięć złotych w zależności od rodzaju biletu.

Dostępne są również karnety kilkudniowe. W związku z tym narciarze, którzy udają się tam na dłuższy czas, mogą opłacić całą atrakcję jednorazowo.

Obowiązujący dla atrakcji, jaką jest Wyciąg Puławy cennik, przewiduje również dziesięcioprocentową zniżkę po okazaniu Karty Dużej Rodziny dla karnetów czasowych. Warto wiedzieć, że ulgowy karnet przysługuje wyłącznie dzieciom do piętnastego roku życia, a także seniorom powyżej sześćdziesiątego roku życia. Wszystkie karnety są ważne aż do końca sezonu. Karnet czasowy, który jest oferowany przez Wyciąg Narciarski w Puławach jest aktywowany oraz personalizowany w czasie pierwszego zbliżenia do czytnika. Za uszkodzoną kartę magnetyczną, kaucja jest niezwrotna.

Puławy Podkarpackie Wyciąg Narciarski godziny otwarcia

Zawodowi narciarze, a także osoby, które odwiedzają to miejsce wyłącznie w celach rekreacyjnych powinni znać godziny otwarcia Wyciągu Narciarskiego w Puławach. Ponieważ to miejsce jest otwarte przez cały tydzień od poniedziałku do piątku żadna z osób nie będzie miała problemu, aby się tam wybrać w wolnym czasie. Ważnym aspektem jest to, że Wyciąg w Puławach otwarty jest wyłącznie w sezonie. 

Wyciąg Narciarski Kiczera Puławy godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 9:00-21:00
  • Wtorek: 9:00-21:00
  • Środa: 9:00-21:00
  • Czwartek: 9:00-21:00
  • Piątek: 9:00-21:00
  • Sobota: 9:00-21:00
  • Niedziela: 9:00-21:00

Puławy Wyciąg Narciarski kamera

Znajdująca się w miejscu, którym jest Puławy Wyciąg Narciarski kamera umożliwia podgląd stoku na żywo przez całą dobę. Ze względu na to, że obraz pokazuje się z różnych punktów, osoby które chcą się tam wybrać mogą zobaczyć czy miejsce nie jest zbyt zatłoczone. Kamera skierowana na stok pozwala również na szybką weryfikację warunków do jazdy.

Wyciąg Puławy kontakt

Godnym uwagi jest fakt, że z obsługą obiektu Wyciąg Puławy kontakt można zrealizować na dwa sposoby. Jednym z nich jest skorzystanie z podanego numeru telefonu. Wykonując połączenie, klienci natychmiast uzyskują potrzebne informacje, a także odpowiedzi na nurtujące pytania. Istnieje także możliwość przesłania wiadomości mailowej, przy użyciu poczty elektronicznej. Wiadomości należy wysyłać na adres [email protected]l. Konsultanci udzielają zwrotnych odpowiedzi najszybciej jak to możliwe.

Obecnie działający numer telefonu na Wyciąg Puławy to (13) 43 59 001
Adres e-mail: [email protected]

Icon label
263 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *