Skip to content
Menu
Strona główna » Aktualności » Festiwal ZEW Bieszczady – rockowe koncerty w Bieszczadach

Festiwal ZEW Bieszczady – rockowe koncerty w Bieszczadach

Spis treści

Nadchodzi V Festiwal ZEW! W dniach od 29 kwietnia do 1 maja w Ustrzykach Dolnych odbędzie się wydarzenie dla miłośników rockowej muzyki. Sprawdź kto wystąpi podczas Festiwalu ZEW w Bieszczadach, ceny biletów, a także harmonogram koncertów.

V Festiwal ZEW w Bieszczadach

W tym roku ZEW Festiwal przeniósł się do Ustrzyk Dolnych (stadion miejski, ul. Kolejowa 16), po tym jak przez trzy poprzednie edycje odbywał się w Cisnej. Pierwsza edycja miała miejsce w Lesku w 2018 roku. Ponadto zmienił się również termin – wcześniej festiwal odbywał się w drugiej połowie czerwca, ale tym razem odbędzie się pod koniec kwietnia i na początku maja. ZEW zaczyna się budzić! W tym roku ZEW Festiwal odbędzie się w nieco wcześniejszym terminie niż wcześniej – na przełomie kwietnia i maja. Festiwal rozpocznie się 29 kwietnia i potrwa do 1 maja. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to trzydniowe wydarzenie pełne dobrej muzyki i wspaniałych emocji.

ZEW Festiwal to wydarzenie, które już od pierwszej edycji przyciąga miłośników rockowej muzyki z całej Polski. Na festiwalu pojawią się znani artyści oraz zespoły, którzy zagrają dla publiczności swoje największe przeboje. W tym roku na scenie pojawią się m.in. takie zespoły jak Kult, KSU, Farben Lehre, Dezerter, Homo Twist & Maleńczuk, Pull The Wire, Cochise, Zenek Kupatasa, Stacja B., Ranko Ukulele, 4 Szmery, WU-HAE. Na pewno każdy fan rocka znajdzie coś dla siebie.

Organizowany Festiwal ZEW to nie tylko dobra muzyka, ale również wiele atrakcji towarzyszących. Na terenie festiwalu będzie można skosztować różnorodnych potraw i przysmaków regionalnych. Organizatorzy przygotowali także wiele dodatkowych atrakcji. Miłośnicy rockowej muzyki i przygody nie mogą przegapić festiwalu ZEW, który odbędzie się już niedługo w Ustrzykach Dolnych.

ZEW Festiwal cennik

Jako że pierwszego dnia festiwalu nie odbywają się koncerty, a główną atrakcją jest dostępne miasteczko i pole namiotowe, nie ma obowiązku wykupienia biletu. Oczywiście za pobyt i nocleg na polu namiotowym trzeba zapłacić. Ceny biletów na Festiwal ZEW w Bieszczadach zależą od terminu w którym zostaną zakupione. Oczywiście im wcześniej tym koszty są niższe, najwięcej będą musiały zapłacić osoby które planują zakup biletu wstępu na koncert na miejscu.

Cennik biletów:

ZEW Festiwal cennik
  przedsprzedaż zakup w terminie
1.02-29.04
sprzedaż na miejscu
30.04-1.05
karnet 2-dniowy
normalny
230 250 280
karnet 2-dniowy
ulgowy
138 150 168
30 kwietnia
normalny
130 150 170
30 kwietnia
ulgowy
78 90 102
1 maja
normalny
130 150 170
1 maja
ulgowy
78 90 102
Pobyt 1 os. na polu namiotowym 50 zł
Icon label
48 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *