Skip to content
Menu
Strona główna » Aktualności » Kolejna odsłona biegowych zmagań w Bieszczadach

Kolejna odsłona biegowych zmagań w Bieszczadach

Spis treści

Kolej na sport – Bieszczadzki Bieg Rysia

W dniach 14-15 października 2023 roku, malownicza Gmina Solina serdecznie zaprasza miłośników sportu i natury na niezwykłe wydarzenie, które staje się już tradycją – Bieszczadzki Bieg Rysia. To okres, w którym przyroda Bieszczadów prezentuje się w pełnym blasku, malując drzewa w złociste i czerwone barwy i przyciągając turystów z całego kraju. Bieszczadzki Bieg Rysia, wcześniej znany jako Bieszczadzki Weekend Biegowy Rysia, przekształcił się w jeszcze bardziej ekscytujące wydarzenie sportowe. Organizowany przez Gminę Solina i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Solinie z/s w Polańczyku, ten bieg cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

W tegorocznej edycji wydarzenia do współorganizatorów dołączył PKL Solina, co dodaje prestiżu i znaczenia zawodom. Gościem specjalnym tegorocznego Biegu Rysia będzie znana aktorka i pasjonatka biegania, Joanna Jabłczyńska. To nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale również wyjątkowy moment, by doświadczyć magicznej jesiennej atmosfery Bieszczadów. W trakcie biegu uczestnicy będą mieli okazję podziwiać przepiękne krajobrazy i przeżyć niezapomniane chwile. Kolej na sport – Bieszczadzki Bieg Rysia to nie tylko wydarzenie dla zapalonych biegaczy, ale także okazja dla wszystkich, którzy pragną aktywnie spędzić czas w otoczeniu przyrody i zintegrować się z lokalną społecznością. To wyjątkowy moment, który łączy sport, przyrodę i pasję w jedno, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Odsłona Biegowych Zmagań w Bieszczadach

Odsłona Biegowych Zmagań w Bieszczadach, czyli „Kolej na Sport”, to świeże podejście do biegania w malowniczym regionie Bieszczadów. To nowe trasy, które stawiają przed uczestnikami jeszcze większe wyzwania, a przed organizatorami nowe możliwości i pomysły. To wyjątkowa okazja, by poznać Bieszczady w zupełnie inny sposób. Jednym z najciekawszych elementów tej biegowej przygody jest przejazd Koleją Gondolową nad majestatyczną Zaporą Wodną w Solinie. To doświadczenie nie tylko dla ciała, ale również dla duszy, które pozwala podziwiać piękno okolicznej przyrody z niezwykłej perspektywy. To chwila, która zapada głęboko w pamięć i pozostawia niezapomniane wrażenia.

„Kolej na Sport” to nie tylko rywalizacja i pokonywanie własnych ograniczeń, to również możliwość odkrycia Bieszczadów w nowy sposób. To wyjątkowa okazja do połączenia pasji do biegania z fascynacją przyrodą i pięknem tego regionu. To również okazja do spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólnego spędzenia aktywnego czasu.

Icon label
35 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *