Skip to content
Menu
Strona główna » Aktualności » Ustrzyki Dolne: wyznaczono nowe przystanki autobusowe

Ustrzyki Dolne: wyznaczono nowe przystanki autobusowe

Spis treści

Nowe przystanki i niższa cena biletu autobusowego w Ustrzykach Dolnych

Mieszkańcy Ustrzyk Dolnych mogą cieszyć się z pozytywnych zmian w lokalnej komunikacji miejskiej. Gmina wdrożyła znaczące ulepszenia, które mają za zadanie ułatwić dostęp do wielu miejskich usług. W ramach projektu rozwoju komunikacji miejskiej, w Ustrzykach Dolnych pojawiły się trzy nowe przystanki. Znajdują się one na ulicy Jagiellońskiej, Rzecznej oraz przy cmentarzu w Brzegach Dolnych, co znacznie ułatwia mieszkańcom dostęp do centrum miasta oraz kluczowych punktów, takich jak placówki medyczne czy sklepy.

Obniżka cen biletów w Ustrzykach Dolnych

Oprócz nowych przystanków, mieszkańcy mogą również skorzystać z obniżki cen biletów. Cena biletu została obniżona z 4 złotych do 2 złotych, co czyni podróżowanie busami po Ustrzykach Dolnych oraz do Brzegów Dolnych jeszcze bardziej przystępnym.

Nowy rozkład jazdy w Ustrzykach Dolnych

  • Busy odjeżdżają z konkretnych punktów miasta, zapewniając regularne i wygodne połączenia.
  • Odjazdy dostosowane do codziennych potrzeb mieszkańców, zapewniające elastyczność w podróżowaniu.
  • Dokładny rozkład jazdy jest dostępny na stronie przewoźnika.

Podkreśloną korzyść stanowi współpraca z Bieszczadzkim Związkiem Komunikacyjnym, której efektem są lepiej zorganizowane przewozy i satysfakcjonujące mieszkańców rozwiązania transportowe.

Burmistrz Ustrzyk Dolnych oraz inicjatorzy Bieszczadzkiego Związku Komunikacyjnego podkreślają, że wprowadzone zmiany nie wiążą się z dodatkowymi kosztami dla gminy. Podnoszą również, że przyszłość przyniesie dalsze udogodnienia w podróżowaniu, jak nowa trasa autobusowa pomiędzy Ustrzykami Dolnymi a Przemyślem.

Mieszkańcy Ustrzyk Dolnych już teraz mogą cieszyć się udogodnieniami, jakie przyniosły nowe przystanki i niższa cena biletów. Te zmiany to nie tylko zwiększenie komfortu użytkowania transportu publicznego, ale również impuls dla rozwoju lokalnej społeczności, ułatwienie codziennego życia i zwiększenie mobilności mieszkańców.

Może Cię zainteresować: Przystanki w Bieszczadach

Icon label
20 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *