Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Przystań Motocyklowa w Bieszczadach

Przystań Motocyklowa w Bieszczadach

Spis treści

Bieszczadzka Przystań Motocyklowa

Turyści, którzy podróżują motorem po Bieszczadach obowiązkowa powinni zatrzymać się w punkcie, jakim jest Bieszczadzka Przystań Motocyklowa. Ważnym aspektem jest to, że obiekt prowadzi miłośnik jednośladów, który traktuje wszystkich gości najlepiej jak potrafi.

Przystań Motocyklowa Bieszczady posiada górskie schronisko, pole namiotowe, a także bardzo duży wartszat w którym turyści bez problemu mogą naprawić swój motocykl. Dlatego, że to miejsce jest idealnie do odpoczynku, zabaw, spotkań oraz rozmów, goście bardzo chętnie je odwiedzają.

Turyści, którzy odwiedzają to miejsce powinni zatrzymać się również w takich punktach jak Bieszczadzki Park Linowy „KAMIKAZE”, Skałki Myczkowieckie, a także Zapora Solina. Zdecydowanie nie pożałują czasu spędzonego w tych miejscach.

Bieszczadzka Przystań Motocyklowa noclegi

Osoby, które chcą zarezerwować blisko obiektu Bieszczadzka Przystań Motocyklowa noclegi mogą bez problemu zrealizować to drogą internetową. Godnym uwagi jest fakt, że Bieszczady to teren który oferuje turystom wiele domków wypoczynkowych, pokoi oraz hoteli czy schronisk. Goście wynajmują tam nocleg z wyżywieniem lub wybierają je we własnym zakresie. Przystań Motocyklowa Bieszczady oferuje klientom własne domki, które posiadają bardzo dobre opinie. Wybierając się w taką podróż na pewno nikt nie będzie tego żałował, a wręcz przeciwnie, przeżyje niezapomniane chwile oraz zabierze ze sobą cudowne wspomnienia.

Bieszczadzka Przystań Motocyklowa cennik

Niestety dotyczący obiektu Bieszczadzka Przystań Motocyklowa cennik nie został udostępniony. Z tego względu, że turyści pozostawiają swoje opinie na temat punktu, można wywnioskować, że ceny są umiarkowane. Wszystkie informacje zainteresowane osoby uzyskując, kiedy skorzystają z dostępnych danych kontaktowych. Dlatego, że Bieszczady Przystań Motocyklowa jest otwarta przez całą dobę, goście mogą odwiedzić to miejsce w dowolnym momencie.

Motocyklowa Przystań Bieszczadzka kontakt

Z punktem Motocyklowa Przystań Bieszczadzka kontakt interesanci uzyskają na dwa sposoby. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Maile powinny być kierowane na adres [email protected]. Konsultanci udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania najszybciej jak to możliwe.

Adres: Dołżyca 25, 38-607 Dołżyca

Dodatkowo podany został również numer telefonu do przystani. Telefon działa pod numerem 721 456 965. Osoby, które realizują połączenie natychmiast uzyskają odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Aktualnie działający numer telefonu do obiektu Bieszczadzka Przystań Motocyklowa to: 721 456 965
Adres e-mail: [email protected]

Icon label
2 372 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *