Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Bystre Bieszczady Wyciąg Narciarski Dzidowa

Bystre Bieszczady Wyciąg Narciarski Dzidowa

Spis treści

Bystre Bieszczady Wyciąg

Warto wiedzieć, że w miejscowości Bystre w Bieszczadach znajduje się wyciąg narciarski, który zapewnia niesamowite doznania zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Bystre Bieszczady Wyciąg jest już widoczny przy wyjeździe z Baligrodu. Godnym uwagi jest fakt, że obiekt jest położony na stromej oraz bardzo wysokiej górze, jaką jest Dzidowa. Trasa zjazdowa ma długość około dziewięciuset metrów długości.

Bystre Bieszczady Wyciąg Narciarski Dzidowa jest sztucznie naśnieżany, dlatego może on funkcjonować nawet przy nie zbyt korzystnych warunkowych pogodowych. Dodatkowo znajduje się tam obszerne oświetlenie, więc narciarze uprawiają tam sport nawet po zachodzie słońca. Ważnym aspektem jest to, że przy obiekcie znajduje się duży parking, dlatego żadna osoba nie będzie miała problemu z zaparkowaniem samochodu.

Z tego względu, że przy wyciągu znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, klienci mogą bez problemu wypożyczyć sprzęt i nie muszą specjalnie kupować nowego, jeśli nie posiadają. Obiekt dysponuje także szkołą narciarską. Niewątpliwe ta szkoła jest w stanie nauczyć osoby, które nigdy jeszcze nie uprawiały tego rodzaju sportu. Na Wyciągu Bystre znajdują się ratownicy, którzy w razie wypadku niezwłocznie udzielą pomocy.

W pobliżu obiektu znajduje się także:

Wyciąg Bystre cennik

Narciarze, którzy wybierają się w to miejsce, powinni wiedzieć, że Cennik Bystre Wyciąg jest zależny od rodzaju zakupionego karnetu. Ważnym aspektem jest to, że klienci mogą kupić bilet, który dotyczy ilości zjazdów. Dodatkowo interesanci kupują karnety czasowe na określoną liczbę godzin. Dwa wjazdy kosztują dwanaście złotych, pięć wjazdów kosztuje dwadzieścia trzy złote, a dziesięć wjazdów czterdzieści złotych. Oczywiście cennik karnetów czasowych jest również określony. Cztery godziny pobytu na stoku kosztują pięćdziesiąt pięć złotych. Koszt karnetu w godzinach 9:00-17:00 to sześćdziesiąt pięć złotych, 16:00-19:00 trzydzieści pięć złotych, a 9:00-19:00 to siedemdziesiąt złotych.

 • Dwa wjazdy – 12 złotych
 • Pięć wjazdów – 23 złote 
 • Dziesięć wjazdów – 40 złotych
 • Cztery godziny – 45 złotych
 • 9:00-17:00 – 65 złotych
 • 16:00-19:00 – 35 złotych
 • 9:00-19:00 – 70 złotych

Wyciąg Bystre Bieszczady kontakt

Kontakt Bystre Bieszczady Wyciąg realizuje z interesantami na dwa sposoby. Zainteresowane osoby mają możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapytania oraz innego rodzaju wiadomości należy wysyłać na adres [email protected]. Konsultanci odpowiadają na zapytania w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z numeru telefonu, jakim jest +48 600 916 219 oraz +48 600 916 227. Realizując połączenie, można natychmiast uzyskać wszystkie potrzebne informacje oraz odpowiedzi na pytania.

Z tego względu, że niektóre osoby korzystają najczęściej z kontaktu internetowego, na głównej stronie internetowej znajduje się specjalny formularz kontaktowy. Przede wszystkim należy go uzupełnić, wpisując wszystkie wymagane dane oraz treść, która zawiera wszelkie szczegóły.

 • Aktualnie działający numer telefonu na Wyciąg Bystre Bieszczady to: +48 600 916 219 oraz +48 600 916 227
 • Adres e-mail: [email protected]
 • Numer telefonu do wypożyczalni sprzętu narciarskiego: +48 783 151 252

Godziny otwarcia Bystre Bieszczady Wyciąg Narciarski

Osoby, które traktują ten sport jako zabawę, a także zawodowi narciarze powinni koniecznie znać godziny otwarcia obiektu Bystre Bieszczady Wyciąg Narciarski. Ponieważ ta atrakcja jest otwarta wyłącznie w sezonie, warto w tym czasie korzystać z niej jak najwięcej. Wyciąg jest otwarty przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00-19:00.

Bystre Wyciąg godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 9:00-19:00
 • Wtorek: 9:00-19:00
 • Środa: 9:00-19:00
 • Czwartek: 9:00-19:00
 • Piątek: 9:00-19:00
 • Sobota: 9:00-19:00
 • Niedziela: 9:00-19:00

Wyciąg Bystre kamera

Podgląd stoku na żywo umożliwia znajdująca się w obiekcie Wyciąg Bystre kamera. Dlatego, że kamera funkcjonuje dwadzieścia cztery godziny na dobę interesanci mają całodobowy podgląd na ten obiekt. Dzięki temu mogą zobaczyć, jaka jest pogoda, zanim się tam wybiorą, a także ile ludzie znajduje się aktualnie na stoku.

Bystre Bieszczady wyciąg narciarski Dziadowa Bystre parking

Dla wygody i komfortu wszystkich odwiedzających, wyciąg narciarski Dziadowa Bystre zapewnia obszerny parking, dostępny w bezpośrednim sąsiedztwie stoków. Parking ten jest doskonałym rozwiązaniem, umożliwiając łatwy i szybki dostęp do wyciągu, eliminując zbędne trudy związane z poszukiwaniem miejsca parkingowego.

Obszerny parking przy wyciągu narciarskim Dziadowa Bystre to kluczowy element dla większości entuzjastów narciarstwa, którzy zdecydowali się na wyprawę do Bystrego. Dlaczego? Ponieważ dla wielu narciarzy i snowboardzistów transport własnego sprzętu, takiego jak narty czy deska, jest nieodłącznym elementem przygotowań do zimowej przygody.

Parking Bystre Ski staje się więc niezwykle wartościowym udogodnieniem, umożliwiając swobodne i wygodne przechowywanie sprzętu tuż przy stokach. To nie tylko oszczędność czasu, ale również eliminacja wszelkich niedogodności związanych z dźwiganiem ciężkiego ekwipunku na znaczne odległości. Dzięki temu narciarze mogą skoncentrować się na istocie swojego pobytu – na zjeździe po malowniczych trasach narciarskich, bez konieczności martwienia się o bezpieczne przechowywanie swojego sprzętu.

Bystre SKI restauracja

 

 

 

Icon label
255 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *