Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Laworta Stok Narciarski

Laworta Stok Narciarski

Spis treści

Wyciąg Narciarski Laworta

W Bieszczadach znajduje się atrakcja, jaką jest Wyciąg Laworta. Niewątpliwie jest to miejsce, które zapewni profesjonalnym narciarzom odpowiednie warunki do uprawiania sportu, ale również świetną zabawę amatorom narciarstwa.

Godnym uwagi jest fakt, że na terenie obiektu znajduje się wypożyczalnia oraz serwis sprzętu sportowego. Pracownicy dobierają sprzęt indywidualnie do klienta biorąc pod uwagę jego umiejętności oraz wymagania. Wypożyczalnia Laworta Stok oferuje między innymi narty, kije, buty narciarskie, kaski, deski snowboardowe, narty skiturowe z butami, a także narty biegowe. Ponieważ znajduje się tam szkoła nauki jazdy na nartach, osoby które nie mają doświadczenia w tym sporcie mogą bez problemu szybko się go nauczyć. Szkoła prowadzi szkolenie w trzech stopniach – początkujący, średni oraz zaawansowany. Ważnym aspektem jest to, że indywidualna forma zajęć jest dostępna dla wszystkich osób. Zapewnia ona większą efektywność, szybkie efekty, indywidualnie dobrane ćwiczenia, a także krótszy czas nauki. Osoby, które świetnie czują się w tym sporcie mogą wziąć udział w organizowanych zawodach narciarskich.

W pobliżu Wyciągu Narciarskiego Laworta znajduje się również:

Stok Narciarski Laworta kamery

Znajdujące się w obiekcie Stok Narciarski Laworta kamery online ukazują widok na górną stację, mały wyciąg oraz dolną stację. Dlatego, że kamery działają całodobowo zainteresowane osoby mogą na bieżącą dowiedzieć się, jaka jest aktualnie pogoda na wyciągu oraz czy dużo osób się tam znajduje. Wiele osób korzysta z tej opcji choćby nawet w celu obejrzenia zjazdów innych narciarzy.

Wyciąg Laworta cennik

Osoby, które chcą zobaczyć Wyciąg Laworta cennik mogą odnaleźć go na głównej stronie internetowej. Oczywiście cena karnetu zależy od jego rodzaju. Bilety są dostępne normalne oraz ulgowe. Narciarze mogą zakupić karnet na określoną liczbę godzin, a także dni.

Dwugodzinny normalny bilet kosztuje siedemdziesiąt złotych, a ulgowy sześćdziesiąt złotych. Cena wstępu na trzy godziny kupując karnet normalny to siedemdziesiąt pięć złotych, natomiast karnet ulgowy sześćdziesiąt pięć złotych. Jeśli chodzi o karnet na cztery godziny pobytu na wyciągu to normalny kosztuje osiemdziesiąt złotych, a ulgowy siedemdziesiąt złotych. Interesanci, którzy wybierają się tam na pięć godzin za normalny bilet zapłacą osiemdziesiąt pięć złotych, natomiast za ulgowy siedemdziesiąt pięć złotych. Dodatkowo dostępny jest jednogodzinny karnet rabatowy dla dzieci z instruktorem, który kosztuje pięćdziesiąt złotych.

Obecnie dostępna jest również karta punktowa, której cena dotyczy jednego zjazdu. Kolej Linowa Laworta kosztuje dziewięć złotych. Cena zjazdu wyciągiem orczykowym, małym oraz dużym, a także taśmociągu narciarskiego o snowtubinu to pięć złotych. Jeden przejazd turystyczny góra-dół kosztuje dwadzieścia złotych.

 • Kolej Linowa: 9 złotych
 • Wyciąg Orczykowy mały: 5 złotych
 • Wyciąg Orczykowy duży: 5 złotych
 • Taśmociąg Narciarski:  5 złotych
 • Snowtubing: 5 złotych
 • Przejazd Turystyczny: 20 złotych

Laworta Stok Narciarski kontakt

Wszystkie osoby, które chcą skontaktować się z Laworta Stok mogą zrealizować to na wiele sposobów. Jednym ze sposobów uzyskania kontaktu jest wykonanie połączenia telefonicznego. Numery telefonu zostały podzielone ze względu na rodzaj sprawy oraz informacji. Jest to najszybszy kanał kontaktowy, w przypadku pilnej sprawy warto z niego skorzystać.

Interesanci mogą również przesłać wiadomość mailową, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Konsultanci udzielają odpowiedzi zwrotnych w jak najkrótszym czasie. Wiadomości należy wysyłać na adres [email protected]. Dodatkowo na głównej stronie internetowej znajduje się specjalny formularz kontaktowy. Interesanci powinni go wypełnić, wpisując wymagane dane, jakimi są imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, oraz temat. Obowiązkowo trzeba też zawrzeć w nim treść wraz ze wszystkimi szczegółami. 

 • Numer telefonu, który dotyczy warunków na stoku: +48 13 307 5220
 • Kasa Wyciągu Laworta: +48 13 307 5220
 • Laworta Szkoła Narciarska: +48 533 340 754
 • Wypożyczalnia sprzętu: +48 533 340 754 
 • Wyciąg Laworta adres e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia Wyciąg Laworta

Wyciąg Laworta jest otwarty przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli od 9:00 do 20:00. Z tego względu narciarze mogą z niego korzystać w dowolnym czasie, nie martwiąc się, że nie zdążą na określoną godzinę. Ponieważ Stok Laworta otwarty jest tylko w sezonie zimowym, należy korzystać z niego najwięcej jak się da. Jest to wspaniała atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Doskonale odnajdą się tam profesjonalni narciarze, a także amatorzy tego sportu.

Wyciąg Laworta godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 9:00-20:00
 • Wtorek: 9:00-20:00
 • Środa: 9:00-20:00
 • Czwartek: 9:00-20:00
 • Piątek: 9:00-20:00
 • Sobota: 9:00-20:00
 • Niedziela: 9:00-20:00
Icon label
31 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *