Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Park Miniatur Centrum Kultury Ekumenicznej

Park Miniatur Centrum Kultury Ekumenicznej

Spis treści

Park Miniatur Myczkowce

Bieszczady to miejsce, w którym znajduje się wiele bardzo ciekawych atrakcji. Jedną z nich jest Park Miniatur Myczkowce. Założyciele zgromadzili tam sto czterdzieści makiet cerkwi greckokatolickich, cerkwi prawosławnych, a także kościołów. Ważnym aspektem jest to, że wszystkie miniatury, które się tam znajdują architekci wykonali w skali 1:25.

Całe miejsce jest podzielone na dziesięć wzgórków, na których znajdują się obiekty tematycznie pogrupowane z różnych regionów. Ponieważ makiety są otoczone miniaturową roślinnością, miejsce oferuje przepiękny widok. Z tego względu, że słychać tam szum wody oraz widać płynące potoczki, klimat jest niesamowity. Turyści zwiedzają bardzo chętnie to miejsce, niezależnie od tego, w jakim są wieku.

W pobliżu warto zobaczyć również:

Myczkowce Park Miniatur cennik

Cena wstępu do obiektu Park Miniatur Centrum Kultury Ekumenicznej Bieszczady zależy od wieku gości. Dla osób  dorosłych bilet kosztuje dziesięć złotych. Młodzież do osiemnastego roku życia za wstęp musi zapłacić pięć złotych. Godnym uwagi jest fakt, że osoby zakwaterowane na terenie ośrodka oraz dzieci do szóstego roku życia mogą zwiedzać park za darmo.

Myczkowce Park Miniatur cennik:

  • Dorośli – 10 złotych
  • Młodzież do 18 roku życia – 5 zł
  • Dzieci do 6 roku życia – bezpłatnie

Park Miniatur Myczkowce godziny otwarcia

Zainteresowane osoby, które planują odwiedzić Park Miniatur Sakralnych Bieszczady koniecznie powinny zapoznać się z godzinami otwarcia. Chociaż obiekt jest otwarty przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli to i tak zawsze można spotkać tam sporo osób.

Park Miniatur Myczkowce godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 9:00-17:00
  • Wtorek: 9:00-17:00
  • Środa: 9:00-17:00
  • Czwartek: 9:00-17:00
  • Piątek: 9:00-17:00
  • Sobota: 9:00-17:00
  • Niedziela: 10:30-18:00

Myczkowce Park Miniatur kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą skontaktować się z obsługą Parku Miniatur w Myczkowcach mogą skorzystać w tym celu z podanego numeru telefonu. Ponieważ interesanci zrealizują połączenie wyłącznie w godzinach otwarcia, warto wcześniej się z nimi zapoznać. Kontakt telefoniczny, który oferuje obsługa pozwala w danym momencie otrzymać wszystkie potrzebne informacje dotyczące obiektu.

Aktualnie działający numer telefonu do Parku Miniatur w Myczkowcach to: (013) 461 83 70

Icon label
1 045 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *