Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Mini ZOO Bieszczady

Mini ZOO Bieszczady

Spis treści

Leśny Zwierzyniec w Lisznej

Turyści zwiedzają Bieszczady z różnych powodów. Przede wszystkim można pooddychać tam świeżym powietrzem, ujrzeć malownicze krajobrazy, a także korzystać ze wspaniałych atrakcji, które zapewniają niesamowitą zabawę dzieciom oraz dorosłym. Jednym z miejsc, które koniecznie należy odwiedzić, wybierając się w tamte strony to Leśny Zwierzyniec w Lisznej.

Godnym uwagi jest fakt, że w Minii Zoo Bieszczady znajduje się wiele gatunków ptaków oraz ssaków. Przede wszystkim turyści ujrzą tam jelenie, daniele, dziki, szopy, mulfony, lisy, jenoty, a także skunksy. Znajdują się tam również bażanty, przepiórki, kaczki szmaragdowe, sowa śnieżna, gęsi oraz świnki morskie i króliki. Oczywiście liczba zwierząt stale się powiększa, a także przybywają nowe gatunki.

Będąc w Bieszczadach warto zwiedzić również inne atrakcje. Należy do niech między innymi Bieszczadzki Park Linowy Kamikaze, Stacja Przysłup, Bieszczadzka Kolejka Leśna, a także Wodospad Ostrowskich.

Minii Zoo Bieszczady

Leśny Zwierzyniec Bieszczady jest idealnym miejsce na wypoczynek dla osób, które kochają przyrodę oraz zwierzęta. Ponieważ znajduje się on daleko od zgiełku miejskiego, turyści relaksują się tam w wolnych chwilach. Warto zaznaczyć, że dojazd do obiektu nie jest skomplikowany. Osoby, które jadą drogą z Cisnej na Komańczę, powinny skręcić w lewo przed stacją Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej.

Mini Zoo Liszna godziny otwarcia

Osoby, które wybierają się w to miejsce powinny koniecznie najpierw zapoznać się z godzinami otwarcia. Nie każdy wie, że w miejscowości Liszna Zoo jest działa przez cały rok. Minii Zoo Leśny Zwierzyniec Bieszczady otwarte jest w godzinach 10:00-17:00. Mogą jednak wystąpić nagłe zmiany harmonogramu godzin otwarcia dlatego warto upewnić się przed wyjazdem korzystając z dostępnego kontaktu telefonicznego.

Mini Zoo Liszna godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 10:00-17:00
 • Wtorek: 10:00-17:00
 • Środa: 10:00-17:00
 • Czwartek: 10:00-17:00
 • Piątek: 10:00-17:00
 • Sobota: 10:00-17:00
 • Niedziela: 10:00-17:00

Leśny Zwierzyniec w Lisznej cennik

Warto wiedzieć, że do Leśnego Minii Zoo w Bieszczadach dzieci poniżej trzeciego roku życia nie muszą płacić za wstęp. Bilet ulgowy dostępny jest dla dzieci w wieku od trzech do siedemnastu lat, a jego cena wynosi dziesięć złotych. Cena biletu dla dorosłych do Zwierzyńca w Lisznej to dwadzieścia złotych, a dla emerytów – 15 złotych. Dlatego, że obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, turyści którzy poruszają się na wózkach również mają możliwość skorzystania z atrakcji.

Leśny Zwierzyniec w Lisznej cennik:

 • Dzieci do trzeciego roku życia: wstęp darmowy
 • Dzieci w wieku od trzech do siedemnastu lat: 15 złotych
 • Bilet dla dorosłych: 20 złotych
 • Bilet dla emerytów: 15 złotych

Leśny Zwierzyniec Liszna kontakt

Osoby, które chcą uzyskać z obsługą obiektu Leśny Zwierzyniec Liszna kontakt mogą zrealizować to za pomocą dostępnego numeru telefonu. Wykonując połączenie, interesanci uzyskują wszystkie potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszelkie zapytania. Oczywiście telefon dostępny jest wyłącznie w określonych godzinach.

Aktualnie działający numer telefonu do obsługi obiektu Mini Zoo Liszna to:  663 726 175
Adres: Liszna 5, 38-607 Cisna

Mini zoo w Bieszczadach – jak dojechać?

Otaczająca przyroda w ZOO to gwarantowany, miło spędzony czas, z dala od zgiełku miasta oraz codziennej rutyny. Planując odwiedzenie mini ZOO w Bieszczadach, warto uprzednio sprawdzić informacje umieszczone na oficjalnej stronie. Sam dojazd do tego miejsca jest dość prosty, wystarczy kierować się drogą z Cisnej na Komańczę i skręcić w lewo na wysokości stacji Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej w Majdanie. Dokładnie miejsce to znajduję się około 21 kilometrów od Bukowca.

Icon label
3 109 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *