Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Wyciąg Narciarski Mały Król

Wyciąg Narciarski Mały Król

Spis treści

Mały Król Wyciąg Narciarski

Bieszczadzka atrakcja, jaką jest Wyciąg Mały Król znajduje się w Ustrzykach Dolnych. Wyciąg w Ustrzykach jest idealnym miejsce dla amatorów oraz początkujących narciarzy ze względu na ukształtowanie terenu. Wyciąg posiada wyłącznie jedną trasę, która ma długość dwieście metrów. Mieści się tam pojedynczy wyciąg orczykowy. Stok jest przepięknie oświetlony dlatego miłośnicy sportu mogą z niego korzystać nawet po zachodzie słońca. 

Dlatego, że trasa nie jest sztucznie naśnieżana, aby wyciąg funkcjonował muszą panować odpowiednie warunki pogodowe. Ważnym aspektem jest to, że Mały Król Wyciąg Narciarski jest bezpieczny dla dzieci i mogą oni przeżyć tam niezapomniane chwile oraz świetnie się bawić. Znajduje się tam również wypożyczalnia sprzętu, dzięki temu nie ma konieczności kupowania nowego sprzętu.

W pobliżu tego obiektu znajdują się również inne atrakcje, które turyści, będąc w Bieszczadach powinni koniecznie odwiedzić. Warto zwiedzić również Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego, Wyciąg Narciarski Gromadzyń, Park Zesłańców Syberyjskich, Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe, a także Park Linowy Lemur Park – Polańczyk.

Godziny otwarcia Wyciąg Mały Król Ustrzyki Dolne

Zainteresowane osoby, które wybierają się na Wyciąg Mały Król Ustrzyki Dolne koniecznie powinni znać godziny otwarcia obiektu. Dlatego, że to miejsce jest otwarte wyłącznie w sezonie oraz wtedy kiedy warunki pogodowe na to pozwalają warto odwiedzać je jak najczęściej. Mały Król Wyciąg Narciarski jest otwarty przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00-19:00. 

Wyciąg Narciarski Mały Król Ustrzyki Dolne godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 9:00-22:00
 • Wtorek: 9:00-22:00
 • Środa: 9:00-22:00
 • Czwartek: 9:00-22:00
 • Piątek: 9:00-22:00
 • Sobota: 9:00-22:00
 • Niedziela: 9:00-22:00

Mały Król Wyciąg cennik

Dla atrakcji jaką jest Mały Król Wyciąg cennik nie jest rozbudowany. Karnet za dziesięć przejazdów kosztuje dziesięć złotych. Ponieważ narciarze kupują karnety na określoną liczbę godzin nie martwią się, że bilet nie będzie w pełni wykorzystany. Karnet za jedną godzinę kosztuje dwadzieścia złotych, za dwie godziny trzydzieści złotych, a za cztery godziny czterdzieści złotych. Dodatkowo klienci mogą zakupić całodniowy karnet w cenie osiemdziesięciu złotych. 

 • Jedna godzina – 20 złotych
 • Dwie godziny – 30 złotych
 • Cztery godziny – 40 złotych
 • Cały dzień – 80 złotych

Wyciąg Narciarski Mały Król kontakt

Interesanci, którzy chcą uzyskać z obiektem Wyciąg Narciarski Mały Król kontakt mogą wykonać to na dwa sposoby. Zainteresowane osoby mogą przesłać wiadomość mailową, wykorzystując do tego pocztę elektroniczną. Wszelkie zapytania należy wysyłać na adres e-mail, którym jest
[email protected]. Konsultanci odpowiadają na wszystkie otrzymane wiadomości najszybciej jak to możliwe. Drugi dostępny kanał kontaktowy to numer telefonu. Jest on najszybszym sposobem, dzięki któremu można natychmiast otrzymać wszystkie potrzebne informacje, a także odpowiedzi na nurtujące pytania. Telefon Mały Król Wyciąg działa pod numerem 601 451 324.

Aktualnie działający numer telefonu na Wyciąg Narciarski Mały Król Ustrzyki Dolne to: 601 451 324
Adres e-mail: [email protected]

Icon label
94 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *