Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Park Linowy Lemur Polańczyk

Park Linowy Lemur Polańczyk

Spis treści

Park Linowy Lemur

Niezapomnianą rozrywkę dla całej rodziny zapewnia Park Linowy Lemur. Znajduje się on w Bieszczadach a dokładnie w miejscowości Polańczyk. Park oferuje pięć tras, które mają różne długości oraz stopnie trudności. Ważnym aspektem jest to, że trasy różnią się od siebie kolorem.

Dzieci od trzeciego roku życia korzystają z trasy w kolorze niebieskim. Z tego względu, że jest ona cała zabezpieczona siatkami gwarantuje szerokie bezpieczeństwo. Pozostałe cztery trasy są przeznaczone dla starszych gości. Fakt dotyczący tego, że na trasach znajdują się takie atrakcje jak zjazd na pasku, beczka Flinstonów, przyciąganie wiadra, a także linki z obręczami, goście przeżyją niesamowite chwile.

Park Linowy Polańczyk prowadzą doświadczeni instruktorzy. Ponieważ instruktorzy przeprowadzają specjalne szkolenia, które dotyczą obsługi sprzętu, klienci nie muszą się o nic martwić

Turyści odwiedzają to miejsce bardzo chętnie. Warto wiedzieć, że w pobliżu znajduje się również mnóstwo innych atrakcji, do których należą:

Park Linowy Polańczyk cennik

Dotyczące atrakcji, którą jest Park Linowy Polańczyk cennik jest zależny od wybranej trasy. Niebieska trasa kosztuje dwadzieścia pięć złotych za cały dzień. Z tego względu, że trasy w pozostały kolorach są trudniejsze cena dotyczy jednego przejścia. Pomarańczowa trasa kosztuje dwadzieścia pięć złotych, żółta trzydzieści złotych, zielona trzydzieści pięć złotych, a najtrudniejsza z nich czerwona czterdzieści złotych. Wszystkie ceny są ustalane indywidualnie dla grup, które liczą co najmniej dwadzieścia osób.

Cennik Park Linowy Lemur:

 • Trasa niebieska – 25 złotych (cały dzień)
 • Trasa pomarańczowa – 25 złotych (jedno przejście)
 • Trasa żółta – 30 złotych (jedno przejście)
 • Trasa zielona – 35 złotych (jedno przejście)
 • Trasa czerwona –  40 złotych (jedno przejście)

Polańczyk Park Linowy godziny otwarcia

Park Linowy w Polańczyku otwarty jest tylko w soboty oraz niedziele. Zainteresowane osoby, które chcą się tam wybrać koniecznie powinni znać godziny otwarcia obiektu. Koniecznie należy wiedzieć, że atrakcja otwarta jest w godzinach 10:00-19:00.

Godziny otwarcia Park Linowy Lemur Polańczyk:

 • Poniedziałek: Zamknięte
 • Wtorek: Zamknięte
 • Środa: Zamknięte
 • Piątek: Zamknięte
 • Sobota: 10:00-19:00
 • Niedziela: 10:00-19:00

Lemur Park Linowy kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zrealizować z obsługą obiektu Lemur Park Linowy kontakt mogą zrealizować to na wiele sposobów. Ważnym aspektem jest to, że interesanci mają możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapytania należy kierować na adres [email protected]. Konsultanci udzielają odpowiedzi zwrotnych w jak najkrótszym czasie.

Dodatkowo klienci mogą skorzystać z podanego numeru telefonu. Jest to najszybszy dostępny kanał kontaktowy, który umożliwia natychmiastowe uzyskanie potrzebnych informacji. Telefon działa pod numerem +48 576 016 322. Z tego względu, że wiele osób preferuje kontakt internetowy na głównej stronie internetowej jest udostępniony specjalny formularz kontaktowy. Interesanci, aby uzyskać kontakt, powinni go wypełnić wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane oraz szczegółową treść.

Aktualnie działający numer telefonu do Parku Linowego Lemur Polańczyk to: +48 576 016 322
Adres e-mail: [email protected]

Icon label
211 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *