Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Arłamów Stok Narciarski

Arłamów Stok Narciarski

Spis treści

Wyciąg Narciarski w Arłamowie

Osoby, które kochają zimowe szaleństwa z pewnością powinny wybrać się na Stok Narciarski Arłamów, który znajduje się przy hotelu Arłamów. Godnym uwagi jest fakt, że turyści korzystają tam z trzech oświetlonych wyciągów w tym jednego bardzo bezpiecznego taśmowego wyciągu dla dzieci. Znajduje się tam również szkółka narciarska oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego. Ze względu na fakt, że narciarstwo jest dosyć wyczerpującym sportem, istnieje możliwość skorzystania z cudownych gorących basenów.

Turyści, którzy odwiedzają ten obiekt mogą zwiedzić również miejsca, jakimi są Chatka Wariatka, Skałki Myczkowieckie, Zapora Solina, Wodospad w Olszance oraz Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Stok Arłamów cennik

Dotyczący miejsca, jakim jest Arłamów Stok cennik jest dość zróżnicowany. Warto wiedzieć, że przejazd pojedynczy na wyciągu o numerze jeden oraz dwa kosztuje siedem złotych. Jeśli chodzi o wyciąg taśmowy numer trzy cena za dziesięć przejazdów kosztuje czterdzieści pięć złotych. Niewątpliwie wiele osób kupuje karnety terminowe. Karnet dwudniowy kosztuje sto dziewięćdziesiąt złotych, trzydniowy dwieście pięćdziesiąt pięć złotych, czterodniowy trzysta złotych, a pięciodniowy trzysta pięćdziesiąt pięć złotych.

Dla atrakcji Stok Arłamów cennik zawiera również karnety czasowe. Narciarze którzy zdecydują się skorzystać z karnetów czasowych powinni wiedzieć, że cena obejmuje przejazdy wyłącznie na wyciągach o numerze jeden oraz dwa. Koszt dwugodzinnego karnetu to siedemdziesiąt pięć złotych, a czterogodzinnego sto pięć złotych. Ponieważ niektóre osoby wybierają się na stok na cały dzień, korzystnym będzie zakup całodniowego karnetu o wartości stu trzydziestu pięciu złotych. Dostępne są również karnety specjalne, które obowiązują od poniedziałku do czwartku w określonych godzinach oraz od piątku do niedzieli. Koszt każdego z karnetów to pięćdziesiąt złotych.

Arłamów Stok godziny otwarcia

Stok Narciarski w Arłamowie jest otwarty cały tydzień od poniedziałku do niedzieli. Narciarze, którzy chcą się tam wybrać zdecydowanie powinni zapoznać się z godzinami otwarcia. W przeciwieństwie do innych stoków cechuje się on bardzo szeroką ofertą dotyczącą różnych atrakcji w tym miejscu. Zarówno dorośli, jak i dzieci spędzą tam niezapomniane chwile. Godnym uwagi jest fakt, że Arłamów Stok Narciarski funkcjonuje wyłącznie w sezonie zimowym.

Stok Narciarski Arłamów godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 10:00-18:00
  • Wtorek: 10:00-18:00
  • Środa: 10:00-18:00
  • Czwartek: 10:00-18:00
  • Piątek: 10:00-20:00
  • Sobota: 10:00-20:00
  • Niedziela: 10:00-20:00

Arłamów Stok kamera

Ukazująca obraz Arłamów Stok kamera jest dostępna dla każdej osoby, która posiada dostęp do internetu. Zainteresowane osoby zobaczą tam nie tylko wyciąg narciarski, ale również wszystkie obiekty, które należą do Hotelu Arłamów. Ze względu na fakt, że kamera funkcjonuje całodobowo narciarze mogą sprawdzić ruch na stoku, jeśli nie chcą uczestniczyć w dużym tłumie.

Stok Arłamów kontakt

Narciarze, którzy chcą uzyskać z obiektem Stok Arłamów kontakt, mogą przesłać wiadomość mailową za pomocą poczty elektronicznej. Wiadomości należy wysyłać na adres [email protected]. Konsultanci udzielają odpowiedzi zwrotnych w jak najkrótszym czasie.

Istnieje też możliwość skorzystania z kontaktu telefonicznego. Telefon funkcjonuje pod numerem +48 13 443 14 04 oraz 13 443 14 06. Pierwszy z nich dotyczy kas biletowych, a drugi wypożyczenia sprzętu narciarskiego.

  • Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego: 13 443 14 06
  • Kasy Biletowe: +48 13 443 14 04 
  • Adres e-mail: [email protected]
Icon label
24 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *