Skip to content
Menu
Strona główna » Turystyka » Atrakcje » Stok Narciarski Weremień

Stok Narciarski Weremień

Spis treści

Weremień Wyciąg Narciarski

Na terenie kompleksu LESKO SUMMER & SKI znajduje się Stok Narciarski Weremień. Godnym uwagi jest fakt, że wyciąg jest talerzykowy oraz składa się z dwóch nitek, które biegną równolegle, a ich łączna długość to tysiąc czterysta trzydzieści metrów. Ten wyciąg narciarski jest bardzo bezpieczny ze względu na to, że jest on typowo rodzinny. Znajdują się tam bardzo szerokie, oświetlone trasy, które nadają się również do nauki jazdy. Ważnym aspektem jest to, że Stok Narciarski Weremień jest sztucznie naśnieżany, dzięki temu, aby pojawił się śnieg wystarczy niewielki mróz.

W okolicy warto odwiedzić również:

Stok Weremień cennik

Warto wiedzieć, że Stok Weremień posiada ustalony cennik. Narciarze kupują tam różne karnety w zależności od długości pobytu. Karnet trzygodzinny kosztuje sześćdziesiąt złotych, a ulgowy pięćdziesiąt pięć złotych. Koszt czterogodzinnego biletu normalnego to sześćdziesiąt pięć złotych, a normalnego sześćdziesiąt złotych. W godzinach 17:00-20:00 karnet normalny kosztuje pięćdziesiąt złotych, natomiast ulgowy czterdzieści pięć złotych. Od godziny 9:00 do 17:00 za normalny bilet trzeba zapłacić osiemdziesiąt złotych a za ulgowy siedemdziesiąt pięć złotych. Klienci mogą zakupić również karnet całodniowy od 9:00 do 20:00 a jego koszt w przypadku biletu normalnego wynosi dziewięćdziesiąt pięć złotych, a ulgowego dziewięćdziesiąt złotych.

Godnym uwagi jest fakt, że dostępne są również karty wjazdowe na Stok Narciarski Weremień. Dwa wjazdy kosztują czternaście złotych, pięć wjazdów to koszt trzydziestu złotych, a dziesięciu wjazdów pięćdziesięciu pięciu złotych. Ze względu na fakt, że karnety ulgowe dotyczą dzieci, poniżej czternastego roku życia muszą okazać legitymację szkolną. Za punkty, które nie są wykorzystane pracownicy nie zwracają kosztów. Dla grup cena biletów czasowych jest indywidualnie generowana. W sytuacji, gdy klient odstępuje od karnetu dostaje blokadę administracyjną. Wszystkie karnety są aktywowane po pierwszym zbliżeniu do czytnika.

Stok Narciarski Weremień kamera

Umieszczona w miejscu Stok Narciarski Weremień kamera umożliwia zainteresowanym osobom zobaczenie warunków pogodowych, a także ilości zatłoczenia. Przede wszystkim na obrazie kamery widoczne są dwa stoki narciarskie.

Wyciąg Weremień kontakt

Obiekt, którym jest Wyciąg Weremień kontakt oferuje interesantom na dwa sposoby. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wiadomości trzeba kierować na adres [email protected]. Dodatkowo podany został numer telefonu, który umożliwia natychmiastowe uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji. Telefon działa pod numerem 663 225 338 oraz (13) 469 93 45.

Aktualnie działający numer telefonu na Stok Narciarski Weremień to: 663 225 338 oraz (13) 469 93 45.
Adres e-mail: [email protected]

Icon label
393 Wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *